آغاز مدرسه تابستانی از تیر ماه

آغاز مدرسه تابستانی از تیر ماه فیفا1: مدیر گروه آموزش های رسمی شبكه آموزش سیما از شروع به كار «مدرسه تابستانی»، از هفته اول تیر ماه آگاهی داد.


به گزارش فیفا1 به نقل از روابط عمومی شبکه هفت سیما، شهرام کجوری ـ سرپرست گروه آموزش های رسمی شبکه هفت سیما ـ اظهار داشت: از آغاز تیر ماه «مدرسه تابستانی» در مقطع ابتدایی پس از یک وفقه کوتاه که بعد از امتحانات آخر سال تحصیلی صورت گرفت، باردیگر روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.
وی ادامه داد: در این برنامه آموزش تکمیلی همراه بازی و تفکر با اقتباس از کتاب های درسی مقطع ابتدایی به کودکان داده می شود.
کجوری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت تحول در آموزش خاطرنشان کرد: با عنایت به رهنمودهای رهبری در تحول مسائل آموزشی که فایده محور و عمقی و کاربردی شدن دروس در مراکز آموزشی را یکی از مصادیق عینی تحول برشمرده اند؛ شبکه آموزش پیش از این تلاش کرده با تولید برنامه هایی همچون «فرصت برابر» و «پرسشگر» و همینطور تولید برنامه های مهارتی با مدنظر قرار دادن رهنمون های رهبری، سهم هرچند کوچک در تحول آموزشی داشته باشد.
وی در ادامه، حضور مجریان کودک در «مدرسه تابستانی» را اتفاقی مثبت در جهت انگیزه دادن به کودکان برای آموزش خواند و بیان نمود: مجریان مطرح کودک در برنامه می توانند با ایجاد فضای شاد و بازی های متنوع، فکر کردن و آموزه های زندگی را به دانش آموزان آموزش دهند.
وی ادامه داد: استفاده از بازی ها و عروسک ها در برنامه کمک می نماید تا دروس در ذهن دانش آموز نفوذ کند و با عمق بخشی، بتوانیم کاربردش را در زندگی و جامعه شاهد باشیم.
کجوری تصریح کرد: حضور مجریان کودک در چارچوب پیشنهاد به شبکه و وزارت آموزش و پرورش عرضه شده که در صورت توافق و تائید به اجرا درمی آید.
او در آخر عنوان کرد: «مدرسه تابستانی» در مقطع ابتدایی تا ۳۱ تیر ماه هر روز از شبکه آموزش سیما پخش می شود.
منبع:

1399/03/21
21:04:18
5.0 / 5
2710
تگهای خبر: بازی , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان