ارتقای نظام تعلیم و تربیت با بهره گیری از ظرفیت مجلس

ارتقای نظام تعلیم و تربیت با بهره گیری از ظرفیت مجلس وزیر آموزش و پرورش اظهار نمود: ارتقای نظام تعلیم و تربیت با بهره گیری از ظرفیت مجلس شورای اسلامی از مهم ترین برنامه های آموزش و پرورش است.


به گزارش فیفا1 به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در آیین معارفه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سوابق احمدی لاشکی اظهار نمود: امیدواریم بتوانیم با حضور آقای لاشکی یک بنای هم افزار بین وزارت آموزش و پرورش و مجلس شورای اسلامی ایجاد نماییم که به ارتقای نظام تعلیم وتربیت منجر شود.
وی افزود: یکی از مهم ترین محورهای فعالیت وزارت آموزش و پرورش فعالیت و تعامل هم افزا با مجلس شورای اسلامی است پس تمامی کارهای وزارت آموزش و پرورش بوسیله معاونت حقوقی و امور مجلس صورت می گیرد و در این راستا از دغدغه ها و پرسش های نمایندگان مجلس شورای اسلامی استفاده خواهیم کرد.
وزیر آموزش و پرورش بهره مندی از ظرفیت مجلس شورای اسلامی را برای ارتقای نظام تعلیم و تربیت یکی از برنامه های مهم دانست و اظهار داشت: همه اعضای شورای معاونان و مدیران کل موظف می باشند تا از ظرفیت مجلس برای بهبود نظام و تعلیم و تربیت استفاده کنند.
او در آخر با تشکر از زحمات آقای اوحدی، معاون سابق حقوقی و امور مجلس برای وی در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه این جلسه، قاسم احمدی لاشکی با تشکر از اعتماد دولت و وزیر آموزش و پرورش اظهار نمود: تنها در سایه همراهی و وفاق می توان بزرگترین دستگاه کشور را اداره کرد پس به جهت اینکه نظام تعلیم و تربیت بتواند به کارهای خودش ادامه دهد نیاز به آرامش و عدم تلاطم دارد.
وی ادامه داد: همه مجموعه آموزش و پرورش باید برنامه های خودش را در قالب برنامه های وزیر آموزش و پرورش پیش ببرند تا تجمیع اهداف، عملکردها و فعالیت ها صورت بگیرد و در همین چارچوب با تمرکز بر فعالیت ها، سوالات نمایندگان محترم مجلس نیز کمتر خواهد شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون حقوقی و امور مجلس در آخر اظهار نمود: از الان برای بودجه آموزش و پرورش و برنامه هفتم توسعه کشور در مجلس فعالیت نموده و از ظرفیت های مجلس برای قانونگذاری استفاده خواهیم کرد.
منبع:

1399/04/15
11:54:57
5.0 / 5
2745
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان