دانش آموزان موظفند در كلاس آنلاین لباس رسمی بپوشند

دانش آموزان موظفند در كلاس آنلاین لباس رسمی بپوشند فیفا1: مدیركل انجمن اولیاء و مربیان وزات آموزش و پرورش اظهار داشت كه دانش آموزان موظفند با لباس رسمی در كلاس های آنلاین شركت نمایند.


به گزارش فیفا1 به نقل از ایسنا، نورعلی عباسپور درباره تهیه لباس فرم برای دانش آموزان اظهار داشت: در بخشنامه اجرایی مدارس که در دستور کار مدیران مدارس است، به صراحت آمده که تصمیم گیری در مورد لباس فرم دانش آموزان با شورای مدرسه است. در سالهای گذشته هم هیچگونه الزامی برای تهیه لباس فرم نیست، اما چهارچوبی مشخص شده که با عرف جامعه مغایر نباشد و متناسب با فرهنگ دینی و ملی باشد.
وی افزود: تصمیم گیری در مورد اینکه دانش آموز چه لباسی بپوشند که عرف رعایت شود به شورای مدرسه واگذار شده است. بدین سبب تحمیلی به خانواده ها نیست که حتما این نوع لباس تهیه شود اما ما معتقدیم که رنگ و.. هم در تریبت بچه ها موثر است و این رنگ و... را شورای مدرسه تعیین می کند.
عباسپور که در یک گفت وگوی تلویزیونی صحبت می کرد، افزود: الان شرایط ویژه است و همانطور که اعلام شده در جایی که شرایط قرمز باشد، طبق پروتکلها دانش آموزان به مدرسه نمی روند اما همین الان هم دانش آموز موظف است با لباس رسمی و با رعایت موارد در کلاس های آنلاین شرکت نماید و ارتباط رسمی را حفظ کند.
مدیرکل اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش درباره قیمت بالای لباس فرم و اجبار بعضی از مدارس به خرید لباس هایی با قیمت ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان اظهار داشت: بخشنامه از جانب دفتر وزیر اعلام گردید و دانش آموزی که لباس سال قبل را دارد و اندازه است مجبور به تهیه لباس مجدد نیست. وقتی هم مدرسه نرود با همان لباس عرفی رسمی سفارش شده می تواند در کلاس ها حاضر شود. در آن شرایط مدرسه هم نمیرود که بخواهند اعلام یا اجبار کند که لباس نو و جدید بخرند.
عباسپور اضافه کرد: با این وجود مرکز رسیدگی به شکایات و ارزیابی در پرتال وزارت آموزش و پرورش وجود دارد و ما با هرچه غیر از این باشد برخورد خواهیم کرد. حتی مواردی در گذشته در مورد سرویس مدرسه نیز از همین طریق گزارشها دریافت و با تخلفات برخورد شد.
منبع:

1399/04/27
21:21:30
5.0 / 5
2714
تگهای خبر: آنلاین , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان