معارفه مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مشاركت های بین بخشی

معارفه مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور مشاركت های بین بخشی به گزارش فیفا1 وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونان قاسم یزدان پناه؛ مشاور وزیر در امور مشاركت های بین بخشی معارفه كرد.


به گزارش فیفا1 به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در جلسه شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در طول سال های گذشته تفاهم نامههای خوبی با دستگاههای مختلف منعقد شده است و پیگیری و اجرای این تفاهم نامهها می توانست شرایط بهتری را برای آموزش و پرورش فراهم آورد.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ظرفیتهای عظیمی در دستگاههای پیرامون آموزش و پرورش وجود دارد که اگر به درستی این ظرفیتها شناخته شود می تواند پتانسیل عظیمی در آموزش و پرورش ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: دارایی های وزارت آموزش و پرورش در کنار سایر دستگاه ها می تواند هم افزایی ایجاد کند؛ ازاین رو اگر در انجام سرمایه گذاریها هماهنگ باشیم می توانیم نتایج خوبی بگیریم.
عضو کابینه دولت تدبیر و امید اظهار داشت: می توانیم از ظرفیت های وزارت نفت، کشاورزی صنعت و معدن استفاده نماییم و با هر وزیری که در هیات دولت در این مورد صحبت کرده ام به شدت استقبال کرده اند.
حاجی میرزایی افزود: گاهی وزارت خانه ها در اجرایی شدن تفاهم نامه ها آنقدر مشتاق هستند که ابلاغ تفاهم نامه های آنها زودتر از ستاد وزارت آموزش و پرورش به صف می رسد، بنابراین از این مورد می توان استقبال خوب وزارت خانه ها از این تفاهم نامه ها را نتیجه گیری کرد.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حوزه های انعقاد تفاهم نامه ها در محدوده عمل وزارت خانه ها و معاونت های آموزش و پرورش است، تصریح کرد: فردی باید به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش هماهنگی های لازم را انجام دهد و بین معاونت ها و دستگاه هایی که تفاهم نامه منعقد شده است پیگیری ها و ارتباطات را ایجاد کند.
وی ادامه داد: آقای یزدان پناه سوابق طولانی در آموزش و پرورش دارد و می تواند این مسئولیت را برعهده بگیرد و این کار در پیوند با معاونت های مختلف تحقق یابد و امیدواریم به دستاوردهای مطلوبی برسیم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عضو کابینه دولت تدبیر و امید در انتها اظهار داشت: در خلق نتیجه و به دست آوردن نتیجه در کشور خلاء داریم که باید رفع گردد بنابراین امیدوارم با این انتصاب این مشکل در آموزش و پرورش و پرورش رفع گردد.1399/04/29
17:13:42
5.0 / 5
2651
تگهای خبر: دستگاه , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان