مدارس در لحاظ كردن آدرس محل سكونت برای ثبت نام منعطف تر عمل كنند

مدارس در لحاظ كردن آدرس محل سكونت برای ثبت نام منعطف تر عمل كنند معاون آموزش ابتدایی و رئیس ستاد ثبت نام با تاكید بر اینكه به مدارس اعلام شده در زمان ثبت نام حق دریافت الزامی هزینه را ندارند، اظهار داشت: از خانواده ها می خواهیم به محدودیت های موجود در مدارس و آموزش وپرورش توجه نمایند.


به گزارش فیفا1 به نقل از ایسنا، رضوان حکیم زاده با اشاره به اینکه تلاش می نماییم امسال برای ثبت نام با چالش کمتری مواجه شویم، اضافه کرد: به مدارس سفارش کرده ایم که در رابطه با موضوع محل سکونت دانش آموزان و ثبت نام آنها در مدارس انعطاف بیشتری داشته باشند و تا آنجا که امکان دارد با خانواده ها همکاری کنند.
معاون آموزش ابتدایی بابیان این که مشارکت خانواده ها در تامین هزینه های مدارس باید داوطلبانه باشد و اجبار کردن آنها برای پرداخت هزینه ممنوع می باشد، اضافه کرد: بر اهمیت حفظ کرامت خانواده ها و دانش آموزان در هنگام ثبت نام در مدارس تأکیدداریم.
حکیم زاده در پاسخ به این پرسش که در سال های گذشته نیز چنین تأکیداتی به مدارس اعلام می شد ولی در عمل این سفارش ها اجرایی نمی شد، اظهار داشت: امسال برای نخستین بار به صورت مکتوب این موارد را به مدارس اعلام نموده ایم و جزو معیارهای ارزیابی ما در بازدید از مدارس است، اگر خانواده ای در هنگام ثبت نام از عملکرد مدرسه ناراضی باشد، می تواند از مدرسه شکایت کند و این شکایت مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
وی افزود: همین طور تیم های میدانی در سطح شهر تهران و استان تهران مبادرت به بازدید سرزده از مدارس می کنند.
معاون آموزش ابتدایی با اعلان اینکه طبق بازدیدهای صورت گرفته بنظر می رسد چالش ها نسبت به سال های گذشته کمتر است و همدلی بیشتری بین خانواده ها و مدارس وجود دارد، اظهار داشت: در همین چارچوب تعداد شکایت های ثبت شده نیز کمتر از سال های قبل است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رئیس ستاد ثبت نام در آخر اشاره کرد: ما از خانواده ها می خواهیم که به محدودیت های موجود در مدارس و آموزش وپرورش هم توجه نمایند.1399/05/16
23:16:50
5.0 / 5
2279
تگهای خبر: تیم , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان