آغاز تولید گسترده تبلت های دانش آموزی

آغاز تولید گسترده تبلت های دانش آموزی فیفا1: مدیرعامل شركت صنایع آموزشی از امضای تفاهم نامه با آموزش و پرورش برای تولید گسترده تبلت های دانش آموزی آگاهی داد.


علی محمد مصلحی در گفت و گو با ایسنا، از امضای تفاهم نامه همکاری در تامین تبلت های دانش آموزی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش دراوایل شهریور ماه آگاهی داد و اظهار نمود: دوم شهریور ماه ۱۳۹۹ تفاهم نامه ای میان دکتر الحسینی مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی دانش آموز(شاد) که متولی آموزش غیر حضوری وزرات آموزش و پرورش در دوران شیوع ویروس کرونا است با این شرکت به امضاء رسید.
وی ادامه داد: بر طبق این تفاهم نامه شرکت صنایع آموزشی متعهد می شود برابر استانداردهای اعلام شده از طرف مدیریت شبکه شاد نسبت به تامین تبلت دانش آموزی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش به صورت واردات قطعات منفصله و مونتاژ در شرکت اقدام نماید و در صورت نیاز افزون بر ظرفیت شرکت، کنسرسیومی با حضور شرکت های توانمند داخلی در این خصوص تشکیل دهد.
مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با اعلان اینکه خیلی از مناطق محروم به سبب آنکه ابزار هوشمند و تبلت استاندارد و مناسب در اختیار ندارند اظهار داشت: آموزش و پرورش به دنبال آن است که تبلت های مناسبی تهیه و با اولویت مناطق محروم توزیع شود.
مصلحی افزود: دراین زمینه مطالعات کافی انجام شده و آماده تامین تبلت های مونتاژ داخل به شکل گسترده و مطابق استانداردهای آموزش و پرورش هستیم که با امضای این تفاهم نامه صورت خواهد گرفت.
وی با اعلان اینکه نیاز آموزش و پرورش بیش از سه میلیون برآورد شده است، اظهار داشت: مقرر شد کنسرسیومی برای هم افزایی شرکت ها تشکیل گردد. این تبلت ها نسبت به آنچه در بازار است نزدیک ۲۰ درصد ارزانتر هستند و برای دانش آموزان مناطق محروم به طرق مختلف تامین می شود و خیرینی داریم که آماده تامین منابع مالی مربوطه هستند.
مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی افزود: آموزش و پرورش احیانا بودجه ای برای این کار درنظر می گیرد. به هر صورت، روش های مختلفی برای تهیه و تامین آن درنظر خواهد گرفت.
مصلحی درباره زمان تولید و توزیع این تبلت ها و رساندن آن به دست دانش آموزان نیز اظهار داشت: زمان توزیع این تبلت ها حداکثر آبان ماه خواهد بود.
منبع:

1399/06/10
11:02:30
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان