نظارت مستقیم كاسپر بر امور فدراسیون بین المللی اسكی

نظارت مستقیم كاسپر بر امور فدراسیون بین المللی اسكی فیفا1: رئیس فدراسیون بین المللی اسكی (FIS) تا زمان انتخاب دبیركل جدید این فدراسیون بطور شخصی بر فعالیت ها و امور روزمره FIS نظارت خواهدنمود.به گزارش فیفا1 به نقل از ایرنا، فدراسیون بین المللی اسکی ترجیح داده که دبیرکل جدید این فدراسیون را به صورت موقت منصوب نکرده و جزئیات بیشتر در مورد جانشینی «سارا لوئیس» را در ایام آتی اعلام نماید. عمده کارهای فدراسیون های بین المللی تحت نظارت دبیرکل یا مدیر ارشد اجرائی صورت می پذیرد و حالا در غیاب دبیرکل فدراسیون بین المللی اسکی، «جان فرانکو کاسپر» رئیس این فدراسیون امور جاری را انجام می دهد.

در حالی که سخن از رفتن کاسپر در آینده نزدیک به گوش می رسید، خیلی از کارشناسان احتمال می دادند بعد از رفتن کاسپر از فدراسیون بین المللی اسکی، سارا لوئیس جانشین او خواهد شد، اما بعد از بیست سال فعالیت، لوئیس به صورت ناگهانی از این فدراسیون کنار گذاشته شد.

نحوه اعلام خبر برکناری دبیرکل فدراسیون بین المللی اسکی انتقادات زیادی را به دنبال داشت. سایت فدراسیون بین المللی اسکی در ابتدا دلیل برکناری سارا لوئیس را از دست دادن اطمینان عنوان کرده بود و ساعاتی بعد این خبر اصلاح گردید و دلیل برکناری دبیرکل فدراسیون بین المللی اسکی از خبر حذف شد.
شورای فدراسیون بین المللی اسکی نوزدهم مهرماه در تصمیمی غافل گیر کننده اعلام نمود که «سارا لوئیس» دیگر دبیرکل فدراسیون بین المللی اسکی نخواهد بود و از این سمت کنار گذاشته شده است. او از سال ۲۰۰۰ میلادی دبیرکل فدراسیون بین المللی اسکی بود.منبع:

1399/08/06
12:23:58
5.0 / 5
1684
تگهای خبر: سایت , فدراسیون , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان