اختتام مشكلات مظاهری و آغاز دغدغه های محمود فكری

اختتام مشكلات مظاهری و آغاز دغدغه های محمود فكری فیفا1: با به انتها رسیدن مشكلات رشید مظاهری و صدور حكم برائت وی از طرف كمیته استیناف، دغدغه های محمود فكری برای انتخاب یكی از دو دروازه بان شماره یك تیمش شروع می شود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، با بیان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال بوسیله رسانه رسمی این باشگاه مشخص شد پرونده شکایت تراکتور مقابل رشید مظاهری کاملاً بسته شده و این بازیکن می تواند از هفته دوم در اختیار آبی پوشان باشد.
پایان مشکلات مظاهری برای حضور در استقلال را می توان سرآغاز دغدغه های محمود فکری برای انتخاب اولش در آخرین سنگر تیمش از بین حسینی و مظاهری دانست.
حسینی و مظاهری هر دو در بالاترین سطح فوتبال ایران قرار داشته و قابلیت حضور در دروازه آبی پوشان را دارند. رقابت فشرده این دو بازیکن در تمرینات نیز مشهود بود و هر یک می کوشند خودرا به ترکیب اولیه آبی پوشان تحمیل نمایند.
مدیریت کردن در رقابت بین این دو دروازه بان کاری دشوار و حساس است. مدیریت درست بین این دو می تواند آبی پوشان را بابت آخرین سنگر ایمن کرده و خیال همه را راحت کند. اما اشتباه در مدیریت بین روابط این دو می تواند به ایجاد کدورت و آغاز مشکلات گردد.
فکری در دوران بازیگری اش در استقلال بارها مشکلات حضور دو دروازه بان هم سطح در این تیم را لمس کرده و می کوشد با بهره گیری از تجربیات گذشته بهترین فضا را بین این دو دروازه بان ایجاد نماید.


منبع:

1399/08/27
13:08:38
5.0 / 5
1380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان