ملاك های تعیین شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ گردید

ملاك های تعیین شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ گردید بخشنامه آغاز فرایند تعیین شهریه سال تحصیلی آینده به استان ها ابلاغ گردید.


به گزارش فیفا1 به نقل از ایسنا، سعید صالح مدیرکل مدارس غیردولتی با اعلان اینکه در امتداد اجرای طرح بالندگی نیروی انسانی و آغاز پروسه تعیین شهریه مدارس غیردولتی بخشنامه ای روز گذشته به استانها ارسال شده است، اظهار داشت: این بخشنامه مبنی براین موضوع است که مدارس می بایست چند دسته اطلاعات را در سامانه مستقر در سامانه مشارکت ها بارگذاری کنند.
وی ادامه داد: مشخصات فضای فیزیکی که شامل مجوز نوسازی، فضای عرصه و هزینه اجاره بها است، یکی از مواردی بشمار می رود که در این بخشنامه دارای اهمیت است.
صالح همین طور مشخصات پرسنل و نیروی انسانی که مشغول به کار هستند و ثبت نام آنان در دوره آموزشی بدو و ضمن خدمت در سامانه مشارکت ها قرار گرفته است، را از دیگر خاصیت های این بخشنامه دانست.
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش افزود: پرسنلی که می خواهند کارت شناسایی داشته باشد می توانند تا اختتام آذرماه اطلاعات خودرا در سامانه ثبت کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، وی به بعضی از نکات این بخشنامه اشاره و اظهار نمود: این بخشنامه در امتداد اجرای بسته تحولی بالندگی نیروی انسانی و باتوجه به مصوبه هفتاد و یکمین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی برای فراهم کردن تمهیدات لازم جهت تعیین و ابلاغ شهریه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و بهره مندی مؤسسان و کارکنان مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی از طرح های شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیردولتی همچون طرح «آموزش ضمن خدمت»، «کارت شناسایی» و «مدرسه الکترونیک» در سامانه مشارکت ها است.




منبع:

1399/09/16
13:12:25
5.0 / 5
1440
تگهای خبر: ثبت , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان