فینال لیگ قهرمانان آسیا - قطر

ابلاغ هشدار ویژه بهداشتی AFC به پرسپولیس

ابلاغ هشدار ویژه بهداشتی AFC به پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هشدارهای بهداشتی مربوط به برگزاری اردوی پرسپولیس برای دیدار فینال لیگ قهرمانان را ابلاغ نمود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، قوانین سختگیرانه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا برای دیدار فینال نیز ادامه دارد تا تیم ها با کمترین درصد مبتلاشدن به بیماری کرونا امور خودرا پیگیری کنند.
کمیته پزشکی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تا کنون جلسات متوالی با تیم مدیریتی و پزشکی پرسپولیس داشته اند تا پروتکل های بهداشتی را به آنها ابلاغ کنند و از آنها بخواهند بدون مجوز افسران پزشکی AFC از هتل خارج نشوند.
تمام اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی در هتل تورچ دوحه قرنطینه هستند و حق ندارند محل اسکان خودرا ترک کنند.
در صورتیکه هریک از اعضای دو تیم راه یافته به فینال لیگ قهرمانان آسیا بدون مجوز افسران پزشکی و اجرائی این مسابقات هتل خودرا حتی برای هواخوری در مقابل درب ورودی ترک کنند به طور کامل اخراج می شوند و حق بازگشت به داخل را نیز ندارند.
دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۵: ۳۰ شنبه هفته آتی ۲۹ آذرماه بین تیم های فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی در ورزشگاه الجنوب قطر انجام می شود.


منبع:

1399/09/25
22:44:21
5.0 / 5
1266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان