پورموسوی: با بیت سعید قرارداد میلیاردی امضا نكردیم

پورموسوی: با بیت سعید قرارداد میلیاردی امضا نكردیم فیفا1: سیروس پورموسوی سرمربی فولاد بعد از پیوستن بیت سعید به جمع شاگردانش با ما صحبت كرد.روزنامه خبرورزشی نوشت: گفت وگو با سیروس پورموسوی را در ادامه می خوانید.
قید قطر را زد
حسن بیت سعید از قطر پیشنهاد داشت. خودش به من گفت و به او تاكید كردم پیش از رفتن به قطر صحبت و پیشنهاد مرا بشنود و بعد تصمیم بگیرد. خوشبختانه حسن حرفم را شنید و به پیشنهاد من پاسخ مثبت داد و به جهت اینكه حسن نیتش را ثابت كند حتی اعلام داشت حاضر است با فولاد سفید امضا كند.
ظاهراً طلبش را هم بخشیده
من روز یك شنبه آگاه شدم حسن بیت سعید قراردادش را با استقلال فسخ كرده و ظاهراً طلبش از استقلال را هم بخشیده تا رضایتنامه بگیرد.
یك فصل و نیم قرارداد بستیم
برای یك فصل و نیم با حسن بیت سعید قرارداد بستیم، قراردادی كه در آن منافع باشگاه به طور جدی مدنظر قرار گرفت. بر خلاف برخی از صحبت ها با حسن بیت سعید قرارداد میلیاردی منعقد نساختیم چون چنین پول هایی نداریم. حسن بیت سعید با پیراهن شماره ۹۰ برای فولاد بازی خواهد نمود. پیش از حضور بیت سعید خط حمله فولاد از چهارضلعی جانفزا، زهیوی، ناصری و حردانی تشكیل شده بود كه حالا این خط به پنج ضلعی تبدیل شده و رقابت سختی بین بازیكنان ما برای حضور پرقدرت در زمین وجود خواهد داشت. حسن بیت سعید بازیكن خوبی است اما یك بازیكن به تنهایی نمی تواند برای تیمش مثمرثمر واقع شود.
شماره قبلی بیت سعید در اختیار افشین است
شماره هفت كه شماره قبلی و مورد علاقه بیت سعید است در غیاب او به آرش افشین داده شد و فعلاً در اختیار این بازیكن قرار دارد.
دنبال یك هافبك دفاعی و مدافع وسط هستیم
محمد اهل شاخه به تیم مان بازگشته، مدافعی كه قبلاً رباط پاره كرده بود. یك مدافع خارجی هم مد نظر ما قرار دارد. تلاش خواهیم كرد دو جای خالی مان را هم در این دو پست به نحو احسن پر نماییم.
43503

1396/09/30
14:18:19
5.0 / 5
4980
تگهای خبر: استقلال , بازیكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان