نویدكیا:

اتلاف موقعیت های گل طبیعی است

اتلاف موقعیت های گل طبیعی است سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: از دست دادن موقعیت های گل در تیم تحت هدایت او طبیعی است و این وضعیت به مرور زمان حل می شود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محرم نویدکیا در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با پیکان ضمن تقدیر از مدیریت شرکت فولاد مبارکه به علت پشتیبانی از تیم فوتبال سپاهان اظهار نمود: فکر می کنم اگر بخواهیم منطقی صحبت نماییم، نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم و بچه های ما روی پرسینگ و فشار تیم پیکان توپ های زیادی را در مرکز زمین از دست دادند.
وی اضافه کرد: با وجود اینکه در نیمه اول از پیکان جلو افتادیم ولی آنها در نیمه اول بازی بهتری را عرضه کردند و با پوشش خوب زمین اجازه بازی سازی به ما نمی دادند و کارشان در نیمه اول خیلی خوب بود.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: در نیمه دوم بازی برای ما خیلی خوب پیش رفت ولی یک گل پنالتی خوردیم، که پنالتی بودن یا نبودن آن مهم نیست؛ برای من خیلی جای شادمانی دارد که تیمم مقابل پیکان که سازماندهی دفاعی خوبی دارد به بازی یک یک برگردد و خیلی خوب موقعیت ایجاد نماییم و به گل دوم هم رسیدیم.
وی خاطرنشان کرد: پس از گل دوم سه یا چهار موقعیت گل ایده آل گلزنی داشتیم و باید باز هم خدا را شکر نماییم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم ولی انتظار من از بازیکنانم بسیار بیشتر از این است و فوتبالیست های خوبی در اختیار من است و انتظار دارم بهتر از اینها عمل نماییم.
نویدکیا اظهار داشت: من از روز اول که مسئولیت سپاهان را به عهده گرفتم با همه همکاران و مسؤلان باشگاه صحبت کردم که من آدمی نیستم که دنبال بهانه بگردم که فدراسیون حالا ۱۰ روز یک مرتبه بازی بگذارد یا هر چیز دیگری مهم این است که ما بتوانیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.
وی اظهار نمود: درست است که برای تیمی که بیشتر از هفت روز فاصله بازی وجود دارد کار سخت می شود کما اینکه می بینید هم اکنون بعضی تیم ها ۱۰ تا ۱۲ روز بازی ندارند و از شرایط ایده آل خارج می شوند و این طبیعی است ولی فکر می کنم که ما مربیان باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم و با شرایط کنار بیاییم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد وضعیت مصدومیت سروش رفیعی اظهار داشت: در رختکن صحبت کردیم و فکر نمی کنم مصدومیت پیچیده ای باشد باید تا فردا و اعلام نظر پزشکان صبر نماییم اما فکر نمی کنم صدمه دیدگی جدی باشد.
وی در مورد هدر رفتن موقعیت های سپاهان در نیمه دوم خاطرنشان کرد: من اعتقاد دارم وقتی تیمی می تواند موقعیت ایجاد نماید یعنی راه را درست رفته اما اینکه بعضی موقعیت ها گل نمی گردد به نظرم به شرایط روانی بر می گردد به علت اینکه سپاهان همیشه در میان مدعیان بوده و هم اکنون همه انتظار دارند این تیم همه بازی های خویش را با پیروزی پشت سر بگذارد.
نویدکیا اضافه کرد: وقتی تیم در رده سوم و چهارم است بازیکنان تحت فشار هستند و همین روی عملکرد آنها تاثیر منفی می گذارد و اگر استرس نداشته باشند می توانند از موقعیت ها استفاده کنند؛ محبی هم که چند موقعیت از دست داد به علت این است که در حال برگشت به شرایط ایده آل است و من هم انتظار بیشتر از این از او ندارم و می دانم هرچه به جلو برویم روز به روز وضعیت بهتر خواهد شد.
وی اظهار نمود: از دید من فوتبالیستی که خویش را در شرایط و موقعیت گل قرار می دهد کارش را خوب انجام می دهد. دلم می خواهد در انتها به پیکان برای عملکرد نیمه اول این تیم تبریک بگویم.

1399/10/26
23:53:42
0.0 / 5
1115
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان