پاسخ منفی به درخواست فدراسیون؛

پرونده شكاری و تراكتور پیچیده شد

پرونده شكاری و تراكتور پیچیده شد به گزارش فیفا1 پرونده شکایت رضا شکاری از باشگاه تراکتور و فسخ قراردادش با این باشگاه پیچیده شده است و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال خط خوانی و بررسی صحت اسناد را در دستور کار قرار داده اند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، رضا شکاری در حالی فصل گذشته در تیم تراکتور تبریز حضور داشت که این فصل مبادرت به فسخ قرارداد و جدایی از این تیم کرد. شکاری مدعی بود مسؤلان تراکتور در قراردادش دست برده اند و برای همین به فدراسیون فوتبال ایران هم شکایت نمود.
شکاری در واقع همان راهی را رفت که قبل از آن رشید مظاهری دروازه بان سابق تراکتور طی کرد. مظاهری هم با فسخ یکطرفه قراردادش با تراکتور و شکایت به فدراسیون، موفق شد مجوز حضور در تیم استقلال را بگیرد.
با این حال پرونده شکاری کمی پیچیده تر از رشید مظاهری شده است. پیگیری های خبرنگار مهر نشان داده است ارکان قضایی فدراسیون فوتبال نتوانسته اند صحت اسناد طرفین را تایید کنند و برای همین به شکاری و تراکتور پیشنهاد توافق و مختومه کردن پرونده را داده اند.
این درخواست با پاسخ منفی شکاری مواجه گردید و به همین خاطر، فدراسیون فوتبال بررسی صحت اسناد و «خط خوانی» را در دستور کار خود قرار داد.
به نظر می رسد این پرونده روزهای پایانی خویش را طی می کند و بزودی رای آن صادر شود.
این در حالی است که شکاری با مسؤلان باشگاه گل گهر هم به توافق رسیده است و در صورتیکه رای فدراسیون فوتبال به سودش باشد، به تیم تحت هدایت امیر قلعه نویی اضافه خواهد شد.


منبع:

1399/11/09
12:25:35
0.0 / 5
741
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان