بعد از پیچیده شدن شرایط زاهدی؛

ورود سرمربی سابق اوكراین به ماجرای مهاجم ایران

ورود سرمربی سابق اوكراین به ماجرای مهاجم ایران به گزارش فیفا1 سرمربی سابق تیم فوتبال اوکراین با اشاره به وضعیت مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک، اظهار داشت: از فرستادن شهاب زاهدی به تیم دوم المپیک حمایت نمی کنم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی و گلزن تیم فوتبال المپیک دونتسک به یکی از سوژه های خبری رسانه های اوکراین تبدیل گشته است. زاهدی تا اختتام نیم فصل مسابقات لیگ اوکراین هشت گل به ثمر رسانده است و یکی از مهاجمان موثر اوکراین بوده. این بازیکن تا اختتام فصل با المپیک دونتسک قرارداد دارد و سپس بازیکن آزاد خواهد بود.
همین مسئله تیم المپیک را بر آن داشت تا شهاب زاهدی را در نقل و انتقالات زمستانی بفروشد و از این طریق درآمدزایی کند؛ موضوعی که زاهدی زیر بار آن نرفته و شخصاً با باشگاه زوریا لوهانسک برای فصل بعد به توافق رسیده است.
توافق مخفیانه شهاب و باشگاه زوریا خشم مسئولان باشگاه المپیک را به دنبال داشت و آنها مهاجم گلزن و موثر خودرا به تیم دوم خود تبعید کردند. رئیس باشگاه المپیک هم در تازه ترین گفتگوی خود اعلام نموده است پیشنهاد جدیدی را برای انتقال شهاب به تیم زوریا ارائه کرده و منتظر دریافت پاسخ است.
از سوی دیگر «میرون مارکویچ» مربی سرشناس اوکراینی که سابقه انتخاب بعنوان سرمربی تیم ملی این کشور را هم دارد، درباره وضعیت شهاب زاهدی اظهارنظر کرده است.

شهاب زاهدی
مارکویچ در مصاحبه خود با روزنامه «اکسپرس» هم از شهاب حمایت کرده و هم از باشگاه المپیک و اتفاقات رخ داده در فوتبال اوکراین را شبیه به «عصر سنگی» دانسته است.
مارکویچ اظهار داشت: باشگاه باید با اطلاع از به انتها رسیدن قرارداد یک بازیکن، به او پیشنهاد جدیدی بدهد. اگر بازیکن این پیشنهاد را به خاطر پیشنهاد یک تیم بهتر قبول نکرد، پس باید او را رها کرد. من از این واقعیت که برخی از باشگاه های ما به سبب امتناع از تمدید قرارداد، بازیکن خودرا به تیم دوم می فرستند حمایت نمی کنم. این یک روش معمول در اوکراین است.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اوکراین افزود: در خارج از کشور ما، یک فوتبالیست یک یا ۶ ماه پیش از اختتام قراردادش اعلام می کند که باشگاه را ترک می کند. این مسئله نهایی می شود و بازیکن هم خداحافظی می کند. اما ما در عصر سنگی هستیم.
مارکویچ اضافه کرد: در مورد شهاب، من باشگاه المپیک را درک می کنم برای اینکه این باشگاه او را به مردم معرفی نمود و هزینه زیادی برایش پرداخت. ما باید به روش متمدنانه از هم جدا شویم.
مربی فوتبال اوکراین اشاره کرد: فکر می کنم باشگاه جدید بازیکن ایرانی، باید پولی را به باشگاه المپیک پرداخت کند. اینجا بحث وجدان و اخلاق طرفین مطرح است.


منبع:

1399/11/13
00:09:51
0.0 / 5
960
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان