سرپرست تیم صنعت نفت:

فروش طالب ریكانی منتفی است

فروش طالب ریكانی منتفی است سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: فکر نمی کنم طالب ریکانی از تیم ما جدا شود.علی فیروزی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با عنایت به تعویق هفته شانزدهم، تمرینات را دنبال می نماییم. تعویق شروع نیم فصل دوم کمک می نماید تیم ها ریکاوری بهتری داشته باشند و این در مجموع به نفع فوتبالمان است.
وی در مورد احتمال جذب نفرات جدید در نقل و انتقالات نیم فصل تصریح کرد: یکی از پست های حساس که در آن نیاز جدی به بازیکن داریم، هافبک طراح و ریتم دهنده است. اگر چنین بازیکنی داشتیم چند بازی را از دست نمی دادیم. همه چیز در تیم ما خوب است ولی حضور یک بازیکن ریتم دهنده می تواند کیفیت ما را بالاتر ببرد.
سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: در دفاع چپ و خط حمله هم یک بازیکن می خواهیم. حسین ساکی در اصل مدافع راست است و ما به خاطر نیاز، او را به دفاع چپ آورده ایم. جذب بازیکن در این پست ها اولویت است.
فیروزی در مورد بحث فروش طالب ریکانی و کسب درآمد از این طریق برای صنعت نفت، خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم طالب برود. تیم ما احتیاج به تزریق مالی دارد بویژه برای جذب بازیکن جدید. برای خرید بازیکن، باید دستتان پر باشد ولی فکر نمی کنم طالب از تیم جدا بشود.

1399/12/01
14:22:11
0.0 / 5
914
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان