در گزارش فیفا1 عنوان شد

انتظارات از رئیس آینده فدراسیون فوتبال

انتظارات از رئیس آینده فدراسیون فوتبال به گزارش فیفا1 کارشناس فوتبال ایران با اشاره به حاشیه های موجود که در بخش های مختلف این رشته وجود دارد، اظهار داشت: از رئیس بعدی انتظار می رود به بطن فوتبال توجه کند و حاشیه زدایی را در اولویت قرار دهد.حسین عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امیدوار بودم زودتر از اینها تکلیف رئیس مشخص شود تا تیم های ملی بتوانند برنامه ریزی لازم داشته باشند.
وی درباره مشکلات به وجود آمده در ماه های اخیر به سبب تاخیر در برگزاری انتخابات اشاره کرد: تیم های پایه نیاز دارند خودشان را آماده کنند و باید زیرساخت های لازم برای هر یک از رده ها صورت گیرد. آنها بلاتکلیف هستند و معین نیست چه استراتژی برای رشد بازیکن در سطح ملی داریم.
عبدی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را نیز دارد اشاره کرد: فدراسیون فوتبال نه فقط باید در داخل کشور مستقل باشد بلکه نیاز دارد در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا نیز صاحب کرسی شود.
او افزود: تصمیم گیری های کلان برای فوتبال آسیا در چنین نهادهای بین المللی انجام می شود. اگر در آنجا نماینده نداشته باشیم بطور قطع با مشکلات قبلی باز هم روبرو خواهیم شد. کسی دلسوز فوتبال ایران نخواهد بود و تمام حریفان ما دنبال پیدا کردن نقاط ضعف ما هستند.
عبدی اشاره کرد: فوتبال ایران نیاز به قدرت مدیریتی بالا در داخل و آسیا است. هر یک از نامزدها باید برنامه ویژه ای برای حل مشکلات کوتاه مدت داخل فدراسیون داشته باشد. رئیس فدراسیون باید لابی بین المللی کند.
او درباره انتظارات خود از رئیس آینده فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فدراسیون فوتبال نیاز به نگاه ویژه به بطن خودش دارد. باید حاشیه ها را از فوتبال دور کرد و نتایج درخشان گرفت. حاشیه زدایی در کوتاه مدت باید مورد توجه قرار بگیرد. عبدی تصریح کرد: آموزش در فدراسیون فوتبال برای ارکان فنی هم باید اهمیت پیدا کند. باید افکار فنی مربیان و بازیکنان را با برگزاری کلاس هایی از طرف فدراسیون ارتقا بدهیم. نیاز به برنامه ریزی منسجم در این عرصه داریم. پیشکسوت فوتبال ایران اشاره کرد: فوتبال ایران دلسوزان زیادی دارد. باید آنها را در فدراسیون جمع کرد تا دیگر هزینه سازی نکنیم و به فکر درآمدزایی با بهره گیری از توانمندی های آنها باشیم. مشکلات زیادی پیش روی رئیس بعدی است اما اگر برنامه داشته باشد می تواند راه را برای موفقیت بوجود آورد.


منبع:

1399/12/06
22:02:43
0.0 / 5
736
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان