نویدكیا:

مصاف با مس تجربه بزرگی بود

مصاف با مس تجربه بزرگی بود سرمربی تیم فوتبال سپاهان مصاف این تیم با مس رفسنجان را یک تجربه بزرگ برای خود و تیمش می داند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از مصاف با مس رفسنجان گفت: امروز یکی از سنگین ترین بازی های خود از زمان بر عهده گرفتن سرمربیگری سپاهان را تجربه کردم. فکر می کنم مس ما را خیلی خوب آنالیز کرده بود و بازیکنان این تیم نکات تاکتیکی را خیلی خوب در زمین پیاده می کردند. بعد از تعویض ها کمی سردرگم بودیم و مس در ۲۰ دقیقه پایانی بازی بهتر بازی کرد و به گل هم رسید.
وی اضافه کرد: در وقت های اضافه مس شرایط بسیار خوبی داشت و بازیکنان این تیم تلاش می کردند بیشتر از ما بدوند و در جنگ های یک در مقابل یک شرکت نمایند و بازی خیلی خوبی انجام دادند. این بازی تجربه بزرگی برای ما بود و اینکه فوتبال تا لحظه آخر بازی ادامه دارد و حتی اگر یک قدم عقب نشینی نماییم ممکنست اتفاقی که امروز افتاد برای ما رخ دهد و حتی ممکن بود بازی را از دست بدهیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: حتی بعد از گل دوم ما مس ۱۰ نفره در عرض ۲ دقیقه ۲ موقعیت بسیار عالی به دست آورد و این برای تیم ما زیاد ایده آل نیست. بازی از جانب دیگر بازی خوبی بود از این جهت که بازیکنان فکر نکنند اگر روزی در اراک ۶ گل به آلومینیوم زده اند می توانیم در اصفهان به هر تیمی راحت گل بزنیم چون این طور نبود. بازی با مس تجربه فوق العاده ای برای من و بطور قطع برای بازیکنان بود و باید بدانیم هر تیمی قابل احترام است و ممکنست تا لحظه آخر ساختار خودرا خیلی خوب حفظ کند که ممکنست برای همه تیم ها و برای ما خطرناک باشد.
نویدکیا درباره عملکرد مهدی کیانی که بعد از جدایی از سپاهان به مس رفسنجان پیوست، اظهار داشت: مهدی بازیکن تیم حریف است و نباید زیاد درباره او صحبت کنم. مهدی یکی از بهترین بازیکنان سپاهان در ۲ سال قبل بود. درباره جدایی او صحبت کردم. کمی اختلاف سلیقه وجود داشت و ایشان از تیم جدا شد. برای او آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همانطور که به سپاهان کمک کرد بتواند به مس هم کمک کند؛ همانطور که امروز این کار را انجام داد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اشاره کرد: امروز همراهی هواداران بسیار بالاتر از قبل بود و نزدیک به یک ساعت و ۵ دقیقه در مسیری که ۲۵ دقیقه ای طی می نماییم بودیم و به سبب توقف های زیاد اتوبوس دو بازیکن تیم گرفتار حالت تهوع شدند. فکر می کنم این همراهی دارد کمی زیاد از حد می شود. نمی توانم به هواداران بگویم نیایند ولی تیم نباید با استرس به ورزشگاه برسد که بازیکنان بخواهند با عجله لباس عوض کنند و با عجله برای گرم کردن به زمین بروند. استرس بیش از حدی را تحمل می نماییم.

1399/12/23
12:10:03
0.0 / 5
616
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان