سینمای ۱۴۰۰ از نگاه سینماگران-۶؛

امیدوارم سینما باردیگر احیا شود

امیدوارم سینما باردیگر احیا شود فیفا1: علی قوی تن تهیه کننده و کارگردان سینما ضمن امیدواری به اینکه سینمای ایران در سال 1400 باردیگر احیا شود، اصرار کرد شرایط باید به شکلی پیش رود که فیلم ها به نوبت اکران شود.علی قوی تن تهیه کننده و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آرزوی خود برای سینمای ایران در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: نخستین آرزوی من این است که این ویروس خطرناک و خانمان سوز کرونا از بین برود و مردم بتوانند با شادی و شادکامی مانند گذشته در سالن های سینمایی حضور پیدا کنند و فیلم های مورد علاقه خودرا در سالن های سینما تماشا کنند.
وی بیان کرد: امیدوارم سینما باردیگر احیا شود و مانند گذشته مردم از سینما و فیلم هایی که در آن اکران می شود، استقبال کنند.
این کارگردان سینما بیان کرد: همین طور تقاضا دارم سازمان سینمایی در سال جدید اولویت خودرا بر این بگذارد که چه در پخش فیلم ها در سینماها و یا اکران آنلاین، برنامه ریزی درستی صورت گیرد تا همه فیلم هایی که تولید شده در چرخه اکران قرار گرفته و به صورت نوبت بندی روی پرده سینماها برود و دیگر اجازه ندهد که مافیای اکران برای نمایش فیلم ها در سینماها تصمیم بگیرد.
وی توضیح داد: اگر شرایط اکران و برنامه ریزی برای آن به درستی صورت نگیرد، سینما سرانجام خوبی نخواهد داشت و فیلم هایی که محتوا دارد و بحث سرگرمی در اولویت ندارد مهجور واقع شده و حتی فرصتی برای اکران آنلاین ندارند.
قوی تن در آخر اظهار داشت: باید سازمان سینمایی شرایطی فراهم آورد که همه فیلم ها به نوبت روی پرده سینماها برود و شانس خودرا در سینماها امتحان کنند و مخاطب خودرا پیدا کنند.


منبع:

1400/01/06
13:17:13
5.0 / 5
1311
تگهای خبر: آنلاین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان