با ارائه پیش نویس تفام نامه انجام شد؛

آغاز رسمی همكاری فدراسیون فوتبال و كمیته المپیك در مورد تیم امید

آغاز رسمی همكاری فدراسیون فوتبال و كمیته المپیك در مورد تیم امید به گزارش فیفا1 همکاری مشترک فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک در مورد تیم فوتبال امید و آماده سازی این تیم برای بازی های المپیک ۲۰۲۴ به صورت رسمی شروع شده است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، تیم فوتبال امید و المپیکی نشدن این تیم طی نیم قرن گذشته یکی از دغدغه های همیشگی و مشترک میان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک است که با وجود همکاری ها و رایزنی های صورت گرفته در سالهای اخیر همچنان پابرجا می باشد و حتی در مورد المپیک توکیو هم به نتیجه نرسید.
کمیته ملی المپیک البته می خواهد برای سی و سومین دوره بازی های المپیک شرایط را بگونه ای مهیا کند که مسیر آماده سازی تیم فوتبال امید در نهایت به کسب سهمیه منجر شود. بدین منظور صالحی امیری در روزهای نوروز دیداری با مدیریت جدید فدراسیون فوتبال داشت تا صحبت های مقدماتی در این حوزه را مطرح کند.
در همین رابطه مقرر شد همکاری میان فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک بر مبنای تفاهمنامه همکاری و در چارچوب جلسات کارشناسی با حضور نمایندگان دو طرف پیگیری شود.
پیش نویس این تفاهمنامه طی روزهای اخیر از سوی فدراسیون فوتبال تنظیم و در اختیار کمیته ملی المپیک قرار داده شده تا با نهایی شدن و امضای طرفین، همکاری ها بر مبنای آن دنبال شود.


منبع:

1400/01/31
19:21:12
5.0 / 5
818
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان