مدیربرنامه مدافع ایران خبر داد

پیشنهاد 850 هزار یورویی ترابوزان به حسینی

پیشنهاد 850 هزار یورویی ترابوزان به حسینی فیفا1: مدیر برنامه مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید باشگاه ترابوزان پیشنهاد 850 هزار یورویی برای تمدید سه ساله قرارداد مجید حسینی ارائه کرده اما فعلا چیزی برای امضا وجود ندارد!به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور ترکیه در سومین فصل حضورش در این تیم وضعیت خاصی دارد. از یک طرف قرارداد حسینی با ترابوزان تمام می شود و وی می تواند بدون پرداخت حق انتقال به ترابوزان، راهی تیم های دیگر شود. از طرف دیگر، این باشگاه ترکیه ای می خواهد هر طور که شده قرارداد جدیدی با حسینی امضا و مانع جدایی او -حداقل بصورت رایگان- شود.
علیرضا پیکان مدیر برنامه مجید حسینی در گفتگو با سایت «۶۱saat» ترکیه اعلام نمود که آنها پیشنهاد «شفاهی» ترابوزان اسپور را قبول کرده و در انتظار پیشنهاد رسمی و کتبی هستند.
پیکان ضمن انتقاد از مطالب تعدادی از رسانه ها درباره نقش وی در تصمیم سیدمجید حسینی اظهار داشت: ما با باشگاه ترابوزان شفاهی صحبت کردیم و توافقات زیادی داشتیم. آنها قرارداد سه ساله با بیش از ۸۵۰ هزار یورو پیشنهاد دادند. ما نسبت به این پیشنهاد دیدگاه مثبتی داریم.
مدیر برنامه حسینی اشاره کرد: اگر پیشنهاد رسمی ارائه شود مطابق آن اقدام می نماییم ولی چگونه می توانم قراردادی که وجود ندارد را امضا کنم؟


منبع:

1400/02/03
13:17:20
5.0 / 5
614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان