فدراسیون فوتبال، شایعات جدید و یك گنداب خطرناك

فدراسیون فوتبال، شایعات جدید و یك گنداب خطرناك برگزاری یک مهمانی در فدراسیون فوتبال آن هم به میزبانی یک باشگاه لیگ برتری هنوز هم حاشیه های خودش را به همراه دارد.


به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین؛ فدراسیون فوتبال این روزها در حال دست و پا زدن برای رهایی از گنداب گذشتگان است و رئیس جدید هم در اظهارنظرهای خود از عزمش برای بهبود شرایط می گوید.
در این میان اما فدراسیون جدید مبادرت به انجام اعمالی می کند که یادو خاطره گذشتگان را زنده می کند و همه را به این نتیجه می رساند که گذشته تکرار خواهد شد.
پس از آن بیانیه عجیب و سوال برانگیز درباب صعود سه نماینده ایران به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، حالا ماجرای جلسه خاص با برخی از اهالی رسانه در ایام گذشته سروصدای زیادی به راه انداخته است. جلسه ای که خیلی زود حسین شریفی مدیرروابط عمومی این فدراسیون را برآن داشت تا مقابل دوربین های تلویزیونی قرار بگیرد و از این حرف بزند که فدراسیون خرجی برای آن شب نکرده است و هر آنچه که بوده متولی اش باشگاه سایپا بوده است!
شریفی هیچ توضیحی نداد که چرا فدراسیون دست به چنین اقدامی زده و در جلسه اش با اهالی رسانه حاضر شده که میزبانش سایپا بوده باشد؟تیمی که حضورش در رخدادهای مربوط به فدراسیون در هفته های پایانی لیگ پیچیده و شائبه برانگیز است و بدون شک این اتفاق موجب ایجاد حرف و حدیث های زیادی خواهد شد و بر حواشی فدراسیون دامن خواهد زد. از اظهارنظرهای سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال اینطور برداشت می شود که میزبان نبودن فدراسیون یک عامل منطقی است و هر عامل خارجی که مثلا اسپانسر باشد می تواند تدارکات مهمانی را برای رخدادهایی اینچنینی ببیند.
فدراسیون عزیزی خادم که با شعار شفاف سازی و اصلاح ساختارها و اعمال غلط گذشته روی کار آمده، در ادامه چگونه می تواند پاسخگوی ابهاماتی باشد که درباب این حواشی و به ویژه میزبان بودن سایپا به وجود آمده است؟
فدراسیون فوتبال که این روزها یک ورشکسته به تمام معناست به چه دلیل و با چه هدفی چنین جلساتی را برگزار می کند؟ آیا این جلسات می تواند از میزان بدهی های کلان فوتبال ایران بکاهد یا فقط مقرر است شایعات و شائبه های جدیدی را در فوتبال ایران ایجاد کند؟
شکی وجود ندارد که برگزاری این جلسات کمکی به شفاف سازی نخواهد کرد و فقط گنداب به وجود آمده را عمیق تر و وسیع تر خواهد کرد؛ باتلاقی که در نهایت برای فوتبال ایران به ارث می ماند و عزیزی خادم هم مثل تاج بدون هیچ پاسخگویی در را می بندد و از هما راهی که آمده می رود! 251 251

1400/02/18
10:28:30
5.0 / 5
897
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان