جریمه كمیته انضباطی برای مدیر پرسپولیس

جریمه كمیته انضباطی برای مدیر پرسپولیس به گزارش فیفا1 سایت رسمی فدراسیون نوشت: کمیته انضباطی آرای خویش را در مورد تیم های متخلف لیگ برتر ی صادر کرد.



دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران برگزار و از جانب تیم نفت مسجد سلیمان( فحاشی یکی از اشخاص منتسب به باشگاه نسبت به داور مسابقه و عدم معرفی مشخصات ایشان از جانب باشگاه) رخ داد. باشگاه نفت مسجد سلیمان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
*جریمه نقدی برای سرپرست تیم پرسپولیس
در خصوص تخلف انتسابی افشین پیروانی، سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص نشر اکاذیب از راه مصاحبه در فضای مجازی نسبت به مقامات فدراسیون وی طبق ماده ۷۱ مقررات انضابطی مصوب ۱۳۹۷ و با رعایت مواد ۹۳، ۹۴ این مقررات، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
*جریمه نقدی برای سرمربی و باشگاه نساجی مازندران
دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی مازندران برگزار و از جانب رضا حسینی احمدی، تدارکات تیم نساجی مازندران تخلفاتی در خصوص بدرفتاری در برابر مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد و عدم تکمین، وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
ساکت الهامی، سرمربی تیم نساجی مازندران به علت بدرفتاری در برابر مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم نساجی مازندران هم به علت سوء رفتار تیمی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
*جریمه نقدی برای باشکاه گل گهر سیرجان
تیم گل گهر سیرجان به علت حضور افراد بدون مجوز در ورزشگاه و نقض دستورالعملهای بهداشتی در دیدار برابر صنعت نفت آبادان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
*محرومیت برای تدارکات تیم نساجی مازندران
دیدار تیم های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان برگزار شد و از جانب رضا حسینی احمدی، تخلفاتی در خصوص بدرفتاری در برابر داور باوجود اخراج در بازی قبلی و عدم تمکین از احکام رخ داد. وی به ۴ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قطعی و از لحاظ محرومیت قابل تجدیدنظر است.
تیم نساجی مازندران به علت سوء رفتار تیمی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
*جریمه ۱۰۰ میلیونی برای باشگاه آلومینیوم اراک
تیم آلومینیوم اراک به علت حضور افراد بدون مجوز در ورزشگاه و نقض دستورالعملهای بهداشتی در دیدار برابر فولاد خوزستان، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
*نفت مسجد سلیمان ۱۰۰ میلیون ریال جریمه شد
تیم نفت مسجد سلیمان به علت فحاشی یکی از اشخاص منتسب به باشگاه نسبت به داور در دیدار برابر نساجی مازندران و عدم معرفی اشخاص از جانب باشگاه، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
۲۵۶ ۲۵۱


منبع:

1400/02/24
13:01:09
5.0 / 5
610
تگهای خبر: بازی , باشگاه , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان