فقط یك اشتباه تاثیرگذار؛

نظر كارشناس داوری در مورد اتفاقات دربی

نظر كارشناس داوری در مورد اتفاقات دربی فیفا1: کارشناس داوری فوتبال ایران اظهار داشت: خطایی که در دقیقه سه روی مهدی قایدی انجام شد با اشتباه داور بازی همراه بود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محسن ترکی در مورد قضاوت محمدرضا اکبریان در دربی ۹۵ پایتخت که با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تهران همراه بود اظهار داشت: هیچکس برای اشتباه کردن وارد زمین نمی گردد داور هم از این قاعده مستثنی نیست. فکر می کنم غیر از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بازی که داور اشتباهاتی داشت مابقی خوب بود. مخصوصاً در نیمه دوم داور کمترین اشتباه را داشت.
کارشناس داوری فوتبال ایران درباره خطای مشکوک به پنالتی روی پای مهدی قایدی در دقیقه ۳ خاطرنشان کرد: من فکر می کنم اگر انتخابات فدراسیون فوتبال سه ماه عقب می افتاد داور پشت خط عرضی را داشتیم که به داور وسط کمک می کرد. محل صحنه برای داور سخت بود. اگر داور پشت دروازه بود می توانست به اکبریان کمک نماید.
او تصریح کرد: صحنه سختی بود و در لحظات ابتدایی بود که داور مسلط نشده بود. خطای بازیکن پرسپولیس بگونه ای بود که پایش را روی پای مهاجم استقلال گذاشت و پنالتی بود.
ترکی درباره تصمیمات متفاوت در صحنه مشابه تصریح کرد: در نیمه اول این گونه بود اما در نیمه دوم که به بازی مسلط شده بودند راحتتر عمل کرد.
ترکی درباره صحنه ای که علی شجاعی روی خط دروازه پرسپولیس توپ را بیرون کشید اضافه کرد: توپ به هیچ وجه از خط دروازه عبور نکرده بود و داور به درستی تشخیص به ادامه بازی داد. وی درباره اتفاقات ثانیه های پایانی بازی که منجر به درگیری بین دو تیم شد تصریح کرد: وقتی مربی به قصد زدن بازیکن وارد زمین می شود خیلی زشت است. اساسا کمیته انضباطی باید به این مسائل ورود کند و توجهی به اسامی هم نداشته باشد. همین امشب گزارش به آنها می رسد و می توانند همین فردا بامداد در اینباره تصمیم گیری کنند.

1400/02/24
22:08:07
5.0 / 5
693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان