ادعای سرپرست ایران:

تیم های خوبی خواستار بازی با تیم ملی بودند

تیم های خوبی خواستار بازی با تیم ملی بودند سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیم های خوبی خواستار برگزاری بازی تدارکاتی با ایران بودند اما دراگان اسکوچیچ سرمربی ایران خودش با این مسابقات موافق نبوده است.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، مجتبی خورشیدی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.
خورشیدی در مورد عدم برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی اظهار داشت: تنها تیمی هستیم که در تمام گروه ها باید چهار بازی در مدت زمان کم انجام بدهیم. شما از دید خودتان درباره بازی تدارکاتی صحبت می کنید. تیم های خوبی تقاضای بازی دوستانه داشتند ولی دراگان اسکوچیچ به خاطر فشردگی بازی های تیم ملی در مرحله انتخابی و احتمال صدمه دیدگی بازیکنان نیازی به بازی تدارکاتی نداشت.
وی اضافه کرد: اگر در مرحله انتخابی سه مسابقه داشتیم بطور قطع دیدار تدارکاتی برگزار می کردیم. می توانستیم در فیفادی بازی نماییم و حتی مکاتباتی شده بود و تیم هایی حاضربودند بیایند ولی باید تابع برنامه سرمربی باشیم. سرمربی می گوید بازی تدارکاتی نمی خواهد و دلیلش منطقی است چون باید سه روز یک مرتبه بازی نماییم.
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در مورد این که ملی پوشان از عدم برگزاری بازی تدارکاتی گلایه داشته اند، خاطرنشان کرد: اگر قرار بود بازیکن تصمیم بگیرد، او را سرمربی تیم ملی می گذاشتند! سرمربی گفت بازی دوستانه نمی خواهد.
خورشیدی در واکنش به این سوال که چرا سازمان لیگ مسابقات لیگ برتر را یک هفته زودتر تعطیل نکرد تا زمان برای بازی تدارکاتی ایجاد شود؟ اظهار داشت: سازمان لیگ با فدراسیون و اسکوچیچ هماهنگ بود و در جلسات صحبت شده است. این خودش حُسن است که بازیکنان در کوران مسابقه به تیم ملی آمده اند. این کار سرمربی را راحت می کند.
به گفته خورشیدی، تیم ملی فوتبال ایران ساعت 14 فردا جزیره کیش را به مقصد بحرین ترک می کند.


منبع:

1400/03/10
11:47:56
5.0 / 5
441
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان