صانعی مقدم با مهر مطرح كرد؛

ادامه اكران آنلاین در هنر و تجربه

ادامه اكران آنلاین در هنر و تجربه به گزارش فیفا1 مدیرعامل موسسه سینمایی هنر و تجربه ضمن تشریح برنامه ای این گروه سینمایی تاکید کرد در صورت تأمین نیازهای مالی این مجموعه، فعالیتهای آن در آینده توسعه پیدا خواهد نمود.جعفر صانعی مقدم مدیرعامل موسسه سینمایی «هنر و تجربه» در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وضعیت اکران در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اظهار داشت: با عنایت به بازگشایی باردیگر سالن های سینمایی در کشور، فیلمهای «هنر و تجربه» هم در سینماها اکران خویش را شروع کرده اند، البته این را هم باید بگویم که در هر شهری که امکان باز شدن سالن های سینمایی وجود داشته است، اکران های «هنر و تجربه» شروع شده است.
وی ضمن اشاره به این که نمایش فیلمهای «هنر و تجربه» در پلت فرم ها هم شروع شده است، بیان نمود: فیلمهای «هنر و تجربه» پس از اینکه در سینماها نمایش داده می شود، پس از آخر اکران به پلت فرم ها می رود، البته تجربه اکران همزمان هم در این گروه سینمایی داشته ایم که با استقبال خوبی برخوردار بود. البته نباید این را فراموش کرد شیوع کرونا بر زندگی مردم در کشور تأثیر گذاشته است و همین مسئله سبب شده تا عادت سینما رفتن هم با تغییراتی همراه شود.
مدیرعامل موسسه سینمایی «هنر و تجربه» افزود: اتفاق خوبی که برای «هنر و تجربه» همیشه رخ داده این است که برنامه اکران این گروه سینمایی همیشه ثابت بوده و بمحض بازگشایی سینماها، بلافاصله مبادرت به اکران فیلمها کرده ایم. در کنار آن هم برنامه اکران فیلمهای این گروه سینمایی در پلت فرم ها ادامه خواهد داشت. البته این که در همین شرایط فعلی بازهم مردم به سینماها اعتماد کرده و از تماشای فیلمها در سالن های سینمایی و پلت فرم ها استقبال می کنند، بسیار خوشحال کننده است.
وی توضیح داد: برنامه هایی که در سینمای «هنر و تجربه» اجرا می شود، سبب گشته است تا علاقه مندان به سینمای کوتاه، مستند و آثار هنری و تجربی، همچنان از سینما استقبال کنند، حتی از سال قبل که کشور درگیر کرونا شد، روند حضور مخاطبان ما در سالن های سینمایی به نسبت سینمای تجاری، ثابت تر بود، چون که مخاطب «هنر و تجربه» برای سرگرمی به سینما نمی رود، بنابراین ما مشتری ها و علاقه مندانی داریم که پای ثابت این سینما هستند.
صانعی مقدم تصریح کرد: در همین راستا، با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده، اکران آنلاین هم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» ادامه پیدا کرده و تا آخر سال هم این فرایند ادامه خواهد داشت.
وی بیان نمود: به نظر می آید که سینمای ایران در سالجاری، وضعیت امیدبخش تری نسبت به سال قبل داشته باشد، امیدوارم واکسیناسیون عمومی هرچه سریعتر به پایان رسد تا امنیت بیشتری در جامعه فراهم گردد، در چنین شرایطی ما هم با همین آهنگ ضریب کار خویش را گسترش خواهیم داد.
صانعی مقدم در انتها اظهار داشت: البته این را هم باید تاکید کنم که گسترش فعالیت ها در سینمای «هنر و تجربه» بستگی به تأمین نیازهای مالی است که متاسفانه بودجه این گروه سینمایی طی ۲ سال قبل به شدت کاهش پیدا کرده است.

1400/03/16
16:08:45
5.0 / 5
399
تگهای خبر: آنلاین , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان