نظر شما درباره این عكس چیست؟، حمیدرضا صدر

نظر شما درباره این عكس چیست؟، حمیدرضا صدر فیفا1: حمیدرضا صدر از همان کودکی دیوانه وار به فوتبال عشق می ورزید و فوتبالی های ایران او را نه بعنوان یک کارشناس بلکه به مثابه یک عاشق و مجنون که هنرمندانه از معشوقش می گوید و می نویسد به یاد دارند.به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین؛ سال هاست که قاب ورزشی تلویزیون ایران وزنه سنگین خودش را از دست داده و جای خالی یک هوادار عاشق در آن دیده می شود اما همه به دلنوشته های گاه و بی گاه او دل خوش کرده بودند و خوشحال بودند پسر روی سکوها هنوز هم کنار آنها فوتبال می بیند و می توانند خاطرات خوششان را با او به اشتراک گذارند اما چند هفته پس از انتشار خبر بیماری او بامداد جمعه خبرتاسف باری درخصوصش منتشر شد: حمیدرضا صدر درگذشت
صدر با آن چهره یخی که کمتر پیش می آمد حتی از او لبخندی ببینیم چنان در دل هواداران فوتبال جا خوش کرده بود که فوتبال دیدن کنار او مزه دیگری داشت حتی اگر تنها راه ارتباطی با مردی که دست هایش هم صحبت می کرد، همان جعبه جادویی بود. عاشقان فوتبال با حمیدرضا صدر ثابت می کردند که آدم حسابی ها هم طرفدار فوتبال هستند؛ مردی که زیباترین و عاشقانه ترین تعبیرهایش را از ته دل برای مستطیل سبز نوشت.
... و نمی داند همان پوچ بودن بیشترین شاعرانگی را برای فوتبال رقم زده. نمی داند می شود با پوچ بودنش خستگی از تن به در کرد و از شاعرانگی اش لذت برد.. (حمیدرضا صدر از کتاب پسری روی سکوها)
شما کاربران خبرآنلاین می توانید نظرات خودتان درباره حمیدرضا صدر و همه خاطراتی که از او داشتید را برای ما زیر همین مطلب بنویسید.
253 251


منبع:

1400/04/25
21:26:01
5.0 / 5
276
تگهای خبر: آنلاین , فوتبال , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان