محمدرضا ساكت عنوان كرد:

تأمین سخت افزار فوتبال را از کی روش آموختم

تأمین سخت افزار فوتبال را از کی روش آموختم به گزارش فیفا1 مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درباره استفاده از توپ انداز مکانیکی اظهار داشت: از کارلوس کی روش یاد گرفتم و برای ساختار سپاهان استفاده می کنم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محمدرضا ساکت در مراسم رونمایی از توپ انداز مکانیکی برای تمرینات تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: خوشحالم پیوند بین دانشگاه و فضای پژوهشی آموزشی را در باشگاه سپاهان ایجاد کردیم. می خواهم ابتدا به چندسال گذشته اشاره کنم. زمانیکه آقای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال بودند و من در آن دوره افتخار همکاری با او را داشتم بارها بابت مسائل سخت افزاری صحبت می کردیم.
دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال تصریح کرد: ما برای نخستین بار در جام جهانی ۲۰۱۸ نتایج بسیار خوبی گرفتیم که بی سابقه بود. درست است به مرحله بعدی نرفتیم اما چندین بار تلاش هایمان سبب شادمانی مردم شد و مقام معظم رهبری هم بابت این مورد تشکر کردند.
مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: علمی سازی ورزش و استفاده از تکنولوژی های نوین جزو لزوم باشگاهداری است. حرکت پرشتاب علمی ورزش رقابت را در حوزه ورزش و بویژه فوتبال همه چیز را پیچیده تر کرده است.
او خاطرنشان کرد: تفاهمی بین باشگاه سپاهان و پژوهشگاه علوم فناوری ورزشی امضا کردیم تا تولید محصول جدید داشته باشیم. با دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی قراردادهایی داریم تا از مسائل نوین سخت افزاری در ورزش استفاده نماییم.

ساکت در ادامه درباره استفاده از این وسیله مکانیکی پرداخت و اظهار داشت: شروع و ورود دستگاه توپ انداز به زمان آماده سازی تیم ملی ایران مقابل اتریش و سپس ترکیه و قطر بر می گردد. آقای کی روش درخواست این وسیله را داشت و ما از خارج آنرا تهیه کردیم و مورد استفاده قرار گرفت.
مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: وقتی سال قبل به سپاهان برگشتم روی این مورد تاکید داشتیم تا چنین وسایلی با استفاده از علمی که بومی سازی هم شده است استفاده نماییم. کاربرد این وسایل را از دوران کی روش به یادگار داریم و به هر حال از او یاد گرفتن تا از این وسیله استفاده نماییم.
ساکت اضافه کرد: هم اکنون هم برای آقای اسکوچیچ، وحید هاشمیان، کریم باقری و مهدی مهدوی کیا هم در تیم های ملی فوتبال آرزوی موفقیت دارم تا با روند خود هواداران فوتبال را خشنود نگه دارند.
وی درباره شرایط سپاهان اصفهان تصریح کرد: شرایط تیمی خوبی داریم و اردوهای منسجمی را برگزار می نماییم. امیدوارم بتوانیم روند فنی خوبی پیش از شروع لیگ برتر پیدا نماییم و هواداران سپاهان را خوشحال نماییم.


منبع:

1400/06/24
14:24:27
5.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان