بعضی بازیکنان تیم ملی لجام گسیخته هستند

بعضی بازیکنان تیم ملی لجام گسیخته هستند به گزارش فیفا1 تیم ملی فوتسال ایران سه شنبه مقابل آرژانتین قرار می گیرد.سپهر ستاری: تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی هنوز خوب نبوده. هر چند دو بازی اول مقابل صربستان و آمریکا را بردیم ولی ضعف تیم ملی مشهود است. جاوید ملی پوش ایران هم حتی گفته با این سبک و سیاق تیم ملی موفق نمی گردد. حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال هم در این زمینه توضیحاتی می دهد.

آقای شمس دو بازی 6 امتیاز حاصل کار تیم ملی فوتسال تا اینجای جام جهانی بوده ولی بازی ها خیلی چنگی به دل نزده. شما موافق هستید؟
فقط 6 امتیازی که کسب کردیم قابل تامل است. شکل بازی تیم ملی نه مقابل صربستان و نه مقابل آمریکا، طوری نبود که قابل دفاع باشد. خود ناظم الشریعه بعنوان سرمربی تیم ملی هم این عملکرد را قابل دفاع نمی داند. از طرفی ما تا اینجای جا بداخلاق ترین تیم هم شده ایم. این را کجای دلمان بگذاریم؟ متاسفانه برخی از بازیکنان لجام گسیخته عمل می کنند.
البته اخراج صمیمی در بازی آمریکا فنی بود.
بله، من منظروم دیگر بازیکنان هستند. چرا بازیکن ما باید وقتی بازیکن حریف پشت به دروازه است و اصلا خطری ایجاد نمی کند، او را به زمین پرت کند؟ این خیلی بد است که در آخر مسابقات انگ بداخلاقی به تیم ملی ما بچسبد و بی انضباط ترین تیم مسابقات شویم.
تصور می کنید چرا تیم سر فرم نیست؟ بازیکنان خوب نیستند و یا این که کادر فنی نتوانسته مسایل فنی را خوب به بازیکنان منتقل کند؟
یک استرسی در تیم حاکم است که نمی دانم از کجا ناشی شده. یا از جانب نیمکت است و یا در خود بچه هاست. همین استرس موجب شد تا دست و پای ما در بازی اول بلرزد. در آن عملکرد ما زیاد دلچسب و قابل دفاع نبود. فکر می کردیم بمراتب آسان تر و بهتر مقابل صربستان بازی نماییم ولی به سختی برنده شدیم. حالا می گفتند بازی اول همیشه دشوار است. بچه ها استرس داشتند و خدا را شکر بردیم. بعد به سراغ آمریکا رفتیم که 11 گل از آرژانتین خورده بود. پس از آن حادثه و اخراج بازیکن ما، گل خوردیم. در نهایت مسابقه ای را که می توانستیم با اختلاف خوب ببریم، با دو اختلاف بردیم. من استرسی را که روی تیم است، متوجه نمی شوم. این از بازی اول به بازی دوم هم انتقال کرد. سرمربی تیم هم با تجربه است و در دوره قبل با ایران سوم شد، بدین سبب باید مشکل را حل کند. ما تا بازی آرژانتین وقت زیادی داریم. سه شنبه مقرر است با آنها بازی نماییم. اساسا آقای ناظم الشریعه روی مسایل روحی و روانی بازیکنان کار می کند تا انشالله بازی آرژانتین را ببریم.
شما با آقای ناظم الشریعه در ارتباط هستید؟
بله با هم صحبت می نماییم. ایشان یکسری مسایل را می گوید و اگر چیزی به فکرم برسد، منتقل می کنم. پس از بازی آمریکا هم به ایشان گفتم نگران نباش. در دوره قبل جام جهانی هم تیم ملی شروع بدی داشت ولی رفته رفته بهتر شد. این را به فال نیک می گیریم. بازی آرژانتین انشالله تیم بهتر می شود. تدابیر لازم اندیشیده خواهد شد.
نظر آقا ناظم الشریعه درباره استرس تیم چه بود؟
ایشان معتقد بود که در بازی آمریکا اخراج صمیمی در اوایل مسابقه همه چیز را به هم ریخت وگرنه می توانستیم بازی را با نتیجه خوبی ببریم. در بازی صربستان هم اگر احمدی اخراج نمی شد، تیم ملی می توانست با اختلاف 4، 5 گل حریف خودرا شکست.
غیبت حسین طیبی را چقدر اثر گذار می بینید؟
به هر حال حسین بازیکن بزرگی است. خارج از کشور زیاد بازی کرده. نبودن او بی تاثیر نیست. اگر بود اساسا در این دو بازی دو سه گل برای تیم می زد.

252 252


منبع:

1400/06/28
20:43:55
5.0 / 5
200
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان