مربی تیم فوتبال گل گهر:

اعتراض های شدید حریف تمرکز گل گهر را گرفت

اعتراض های شدید حریف تمرکز گل گهر را گرفت مربی تیم فوتبال گل گهر اظهار داشت: در بازی برابر نساجی اعتراضات شدید و سنگینی از سرمربی تیم حریف دیدیم که وقفه بزرگ در بازی ایجاد کرد آن هم در شرایطی که تیم ما حاکم بر بازی بود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، مجتبی سرآسیایی دوشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های «گل گهر سیرجان - نساجی مازندران» اظهار داشت: همان گونه که پیشبینی کرده بودیم، بازی خیلی سختی داشتیم.
وی افزود: در نیمه اول بر مدار کار فنی خودمان و تحلیلی که داشتیم خوب سوار بر بازی شدیم و گل اول را زدیم، موقعیت های خیلی خوب و بزرگی داشتیم اما از موقعیت مان استفاده نکردیم.
سرآسیایی اظهار داشت: فکر می کنم که این جریمه ۹۰ دقیقه فوتبال است که بازی بر می گردد برای تیمی که از موقعیت هایش خوب استفاده نکند و اساسا شرایط برایش سخت خواهد شد، این را در نیمه دوم به وضوح دیدیم.
وی اظهار نمود: فکر می کنم روی بی تمرکزی گل خوردیم، علیرغم همه این ها در نیمه دوم هم موقعیت های زیاد و خوبی داشتیم که استفاده نکردیم.
اعترضات شدید حریف تمرکز گل گهر را بهم زد
مربی تیم فوتبال گل گهر اظهار داشت: مساله مهمی که باید برایش پرداخته بشود، این است که اتفاقاتی که هم تمرکز تیم ما و هم تمرکز نیمکت و اگر اشتباه نکنم حتی تمرکز داور مسابقه را تحت تاثیر قرار داد و به نظرم در حد لیگ برتر نیست؛ این رفتارها و این شرایطی است که در یک بازی ایجاد می شود.
وی خاطرنشان کرد: تیم گل گهر جریمه بسیار سنگینی داده و ما به خاطر انتقادات ساده داوری هفته هاست قلعه نویی را روی نیمکت نداریم، تازه آن هم نقد داوری پس از بازی بود.
سرآسیایی بیان نمود: در این بازی اعتراضات خیلی شدید و سنگینی از سرمربی تیم حریف دیدیم که وقفه بزرگ در بازی ایجاد کرد آن هم در شرایطی که تیم ما حاکم بر بازی بود. تیم ما موقعیت زیادی را ایجاد می کرد و این وقفه چند دقیقه ای شرایط کار ما را خیلی سخت کرد و از دنده خودش خارج کرد.
مربی تیم فوتبال گل گهر اظهار داشت: علیرغم این که بچه های ما باردیگر موقعیت سازی کردند و کار خودشان را انجام دادند اما باردیگر تاکید می کنم که تاثیر بزرگ روی تیم مان گذاشت. علیرغم این که داور خیلی تلاش کرد بازی را مدیریت کند اما من فکر می کنم در روند داوری هم ناخودآگاه تاثیر گذاشت که به نظر باید به این مسائل ورود بشود تا دیگر اتفاق نیفتد.
وی در جهت تیم گل گهر اظهار داشت: علیرغم همه اتفاقات که در بازی افتاد ما باید با گل های بسیار زیادی برنده این بازی می شدیم که متأسفانه از روی غفلت گل خوردیم که باید از موقعیت ها خوب بهره برده و شرایط خودمان را روز به روز بهتر نماییم.
حسرت ۲ امتیاز از دست رفته فعلا برای خواهد ماند
سرآسیایی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا گل گهر به یک مهاجم شش دانگ احتیاج ندارد؟ پاسخ داد: ما مهاجم های خوبی داریم، موقعیت سازی می نماییم اما با عنایت به شرایط بازی و نوع سیستم بازی ما و کاری که در زمین بازی از لحاظ فنی انجام می دهیم، بازیکنان دیگرمان از مهاجم مان بیشتر صاحب موقعیت می شوند.
وی اظهار داشت: موقعیت هایمان یک وقت هایی تبدیل به گل نمی گردد اما اساسا این روند تغییر خواهد کرد، در صورت احتیاج به جذب مهاجم، شخص قلعه نویی پیگیر بود در ارتباط با جذب بازیکن و حتما به این مساله ورود خواهد نمود.
سرآسیایی بیان نمود: در مورد خطای حریف بر روی بازیکن گل گهر و اعلام نکردن پنالتی اظهار داشت: از خود امین هم پرسیدم که گفت ۱۰۰ درصد پشت پایم ضربه خورد، اما این ها اتفاقات ساده فوتبال است، نباید آنقدر به آن پرداخته شود.
وی اظهار نمود: بالاخره در یک صحنه شاید اجحاف هم بشود که برای ما خوشایند نباشد اما داور مسابقه حاکم بر بازی است و ما کاملاً به او احترام می گذاریم و تصمیمی که گرفته برای ما قابل احترام است.
وی بیان نمود: علیرغم این که شاید یک جاهایی هم به ضررمان تمام بشود ولی به نظرم علیرغم این اتفاقاتی که افتاد ما باید خودمان با شرایط خیلی خوب و کسب ۳ امتیاز بازی را تمام نماییم، نباید بگذاریم کار به این اما و اگرها برسد، علیرغم این که بچه هایمان واقعاً تلاش زیادی کردند، ولی بالاخره حسرت این ۲ امتیازی که از دستمان رفته فعلا برای خواهد ماند.

1400/08/11
09:04:30
5.0 / 5
195
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان