افشاگری جنجالی درباره سفر دبی و لباس های تیم ملی

افشاگری جنجالی درباره سفر دبی و لباس های تیم ملی به گزارش فیفا1 سفر تیم ملی فوتبال ساحلی به امارات حاشیه های زیادی داشته است.
به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین؛ حسن عبداللهی بازیکن با سابقه تیم ملی فوتبال ساحلی خداحافظی کرد. او پس از رقابت های جام بین قاره ای کنار کشید. عبداللهی حالا در گفت و گو با خبرگزاری فارس حرف هایی جنجالی درباره سفر دبی و امکانات تیم ملی می زند.

*تیم ملی ساحلی ایران مظلومانه در مسابقات جام بین قاره ای 2021 حضور داشت. در این مسابقات ما نه اسپانسری داشتیم و نه البسه مناسبی، کفش، تی شرت بازی، تمرین، کت شلوار و... تیم ملی واقعا از هر لحاظی که حساب کنید مشکل داشتیم و مظلوم واقع شدیم.
*بعد از نایب قهرمانی و برگشت ما از فرودگاه تا ساعت یازده شب پرواز به تهران تاخیر داشت. مسولان تیم حتی یک شام به ملی پوشان ندادند، وقتی هم که به فرودگاه امام خمینی (ره) رسیدیم بدون توجه به بازیکنان، آقایان سریع به دنبال مصاحبه با رسانه ها بودند، در آخر هم بدون خداحافظی از ما جدا شدند.
*آقای عزیزی خادم ریاست فدراسیون فوتبال و محتشم باید پاسخگوی این همه بی احترامی، بی انضباطی و... در تیم ملی باشند.
*ما با یک تی شرت قدم در این مسابقات گذاشتیم. منظورم این است که یک تی شرت برای تمرین و بازی داشتیم و پس از معترض شدن بازیکنان توانستیم تی شرت دوم را در دبی خریداری نماییم.
*از زمانی که محتشم رئیس کمیته ساحلی شده فقط خوب حرف می زند و صحبت های وی فقط در حد شعار و روی کاغذ در رسانه ها است. کار دیگری که وی به خوبی می تواند انجام دهد به کار گرفتن دوستان نزدیک خود در کمیته ساحلی و تیم ملی به جای استفاده از پیشکسوتان و خاک خوردگان این رشته است.
*فدراسیون حتی نتوانست یک کفش ساده در اختیار بازیکنان ملی پوش قرار دهد. کفش هایی که در اختیار بازیکنان قرار دادند بزرگ بودند. وقتی هم معترض شدیم گفتند همین تعداد در انبار فدراسیون موجود بوده است.
*نبود کت و شلوار در جام بین قاره ای دبی سوژه ای برای رسانه های بیگانه که دشمن مردم ایران هستند شد، این مورد بازتاب گسترده ای در آن رسانه ها داشت. صحبت های آنها نه از روی دلسوزی و خیرخواهی برای تیم ملی بود. آنها می خواستند با آبروی کشور عزیزمان بازی کنند و بگویند که کشور نمی تواند یک دست کت و شلوار برای ملی پوشان خود تهیه نماید.
*متأسفانه در این دوره از غذای ایرانی خبری که نبود، حتی نوشیدنی هم نداشتیم. فقط آب بود که آب هم از سوی هتل در یخچال ها و در رستوران موجود بود. ما حتی یک مترجم خوب که زبان لاتین یا عربی را مسلط باشد به همراه تیم نداشتیم و نمی دانستیم چگونه باید خواسته های خویش را مطرح نماییم.
*از طرف ایرانی ها مقیم امارات هدایایی به طرق مختلفی اهدا شد. دو ایرانی دیگر نفری 5 هزار دلار به مسئولین تیم پرداخت کردند که آنرا بین بازیکنان ملی پوش تقسیم کنند اما این مبلغ بین تمامی اعضای تیم از مدیر گرفت تا تدارکات تقسیم شد و در نهایت نفری 850 درهم به همه رسید.
*در رستورانی که میهمان سفیر ایران بودیم یک ایرانی مراجعه نمود و گفت می خواهم کادویی به بازیکنان ملی پوش بدهم که اینجانب بعنوان نماینده و بزرگتر تیم از طرفی بازیکنان معرفی شدم و به اهدا کننده رجوع کردم در ابتدا 12 گوشی موبایل به من دادند که من درخواست کردم در صورت امکان دو گوشی دیگر برای اعضای تدارکات هم بدهند. مجموعا 14 موبایل هدیه کردند که بین بازیکنان ملی پوش تقسیم شد. البته این مورد فقط بین بازیکنان عنوان شد و مدیر تیم و یا... متوجه این مورد نشدند. به این علت که شخص اهدا کننده اعلام نمود که این هدایا فقط برای ملی پوشان ساحلی است نه همراهان دیگر.
*جالب است پس از اینکه من به دنبال هدایای بازیکنان رفتم مدیر تیم بیک زاده از من شاکی شد و برخورد نامناسبی با من داشت. مدیر تیم ملی یعنی هماهنگ کننده نظم و انضباط. همینطور پیگیر مشکلات تیم و ملی پوشان و... باشد.
*در یکی از بازی های تیم ملی در این تورنمنت، بازیکنان ملی پوش نزدیک به 45 دقیقه در اتوبوس نشستند در صورتی که باید آماده می شدند برای بازی. نکته جالب این که مدیر تیم ملی که باید الگو باشد در هتل خوابش رفته بود و پس از 45 دقیقه که آمد بدون هیچ معذرت خواهی سوار اتوبوس شد.
*ملی پوشان نتوانستند در مراسم گالا که بزرگ ترین انتخاب برترین های دنیاست شرکت نمایند آن هم دلیل نداشتن کت و شلوار مناسب.
*شما ببینید تاج ریاست گذشته فدراسیون فوتبال یک ایرانی است و در رأس کار ساحلی و فوتسال آسیاست، اما وی هیچ حمایتی از تیم ملی ایران نداشته است. حتی پاسخ مکاتبات فدراسیون ایران هم نمی دهد. این افراد از اسم و جایگاه ایران استفاده کردند تا به جایگاهی در AFC برسند اما پس از رسیدن به پست دلخواه توجهی به کشورشان ندارند.
*قبل از اعزام کامرانی فر و محتشم رئیس کمیته ساحلی اعلام نمودند پس از هر پیروزی مثل فوتسال هر نفر 500 دلار پاداش می گیرند اما متاسفانه پاداشی پرداخت نشد. همین پاداش ها است که سبب انگیزه و روحیه مناسب برای بازیکنان می شود تنها پولی که به ما رسید همان 280 دلار پول توجیبی در ایران بود.


1400/08/23
23:03:02
5.0 / 5
72
تگهای خبر: آنلاین , بازی , بازیكن , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان