پاسخ تند صدری به اظهارات آجورلو:

دنبال شاخ شدن مجازی هستی

دنبال شاخ شدن مجازی هستی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به صحبت های همتای خود پیش از دربی ۹۷ پایتخت واکنش نشان داد.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، به دنبال اظهارات عجیب و غیرمتنظره مدیرعامل استقلال، سیدمجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز تأسف اظهار داشت: در آستانه دربی از شنیدن این حرف ها آن هم از جانب مدیریت یک باشگاه، متعجب و شگفت زده شدم، انتظارم آن بود که اگر یک بازیکن جوان و کم تجربه استقلال این صحبت های سخیف را مطرح می کرد، آدم با تجربه ای مثل مصطفی آجورلو او را نصیحت و ملامت می کرد، اما وقتی مدیرعامل باشگاه استقلال چنین حرف های سبکی می زند دیگر چه باید گفت.
وی اظهار داشت: مدیرعامل فعلی استقلال موفقیت های پنج، شش سال قبل پرسپولیس را به زعم خود زیر سوال برده است تا به سبک شاخ های مجازی فالوور جمع کند! اگر شما که هم نظامی بودید و هم قدرت سیاسی داشتید از قدرت خود برای قهرمانی جنجالی پاس در لیگ حرفه ای سوم استفاده کردید، دلیلی نمی گردد که به دیگر تیم ها افترا بزنید. از آن گذشته شاید یک مرتبه مثل پاس تهران بتوان با استفاده از قدرت سیاسی و نظامی قهرمان لیگ برتر شد و دیگر هیچی نشد اما هیچگاه نمی توان با استفاده از نیروهای غیر فوتبالی پنج سال پشت سر هم قهرمان ایران شد.
صدری ضمن اشاره به این که این گونه افترا زدن به رقیب مستقیم در آستانه دربی در شأن و زیبنده مدیریت یک باشگاه لیگ برتری نیست، خطاب به آجورلو خاطرنشان کرد: آقای آجورلو خودتان خوب می دانستید تیم دوم تهران را در اختیار گرفته اید، باید با این وضعیت کنار می آمدید نه این که در آستانه دربی چنین گفتار و رفتاری از شما سر بزند و سبب تأسف همگان شود.
صدری اضافه کرد: شرایط آجورلو را خوب درک می کنم، او با یکسری وعده های تو خالی و اسپانسر ۵۰۰ میلیارد تومانی با درآمدزایی هزار میلیاردی وارد استقلال شد و حالا ناچار به فرافکنی و صحبت های پوپولیستی است. البته تصور من این بود که او بعنوان مدیر مدعی و دارای تجربه حداقل یکسال کار کند، زحمت بکشد و پس از ناکامی و نتیجه نگرفتن با چنین حرف های سخیفی فرار روبه جلو کند. اما تازه دو روز است که پرسپولیس در جدول بالاتر از استقلال قرار گرفته است، چرا دوستان ترسیده اند؟! خطاب من به آقای آجورلوست که برای مدیریت باشگاه استقلال حتما شرایط را سنجیده است که عهده دار مسؤولیت شده است. اما پرسش من اینجاست که چرا تا همین یکی، دو هفته که در جدول بالاتر از ما بودید از این ادعاهای گزاف و غیرواقعی نمی کرد؟ باز هم تکرار می کنم شرایط مدیرعامل استقلال را درک می کنم چون که علاوه بر وعده های توخالی که داده و در اجرای آن مانده، تیمش طی چهار هفته ۸ امتیاز از دست داده است و باید هم حرف های پوپولیستی و عوام فریبانه بزند.
صدری تصریح کرد: دوست دارم به مدیر عامل استقلال کمک کرده و بگویم که می دانید فرق تیم ما با شما چیست؟ پرسپولیس تیمی است که اگر همه چیز ضد آن باشد تلاش می کند باز بیشتر بجنگد تا برنده شود ولی تیم شما در همه این سال ها و همین فصل جاری دنبال بهانه است. اگر گل سالم پرسپولیس مثل بازی با صنعت نفت آبادان نادیده گرفته شود، باردیگر تلاش می نماییم، گل می زنیم و بهانه نمی آوریم، چون تیمی، برنده و دنبال بردن هستیم. تیمی که دنبال نبردن است قبل، حین و پس از بازی دنبال بهانه می گردد و دائم بیانیه می دهد. به نظر می آید همین سیاست اشتباه را باردیگر در آستانه دربی در پیش گرفته اید. هر چند مطمن هستم این اتهامات که جای پیگرد قانونی دارد و حتما هم پیگیری خواهد شد، انگیزه مربیان و بازیکنان غیرتمند پرسپولیس را برای بازی روز شنبه ده برابر خواهد نمود تا خیلی چیزها را به بهانه جویان ثابت کنند.
صدری اظهار داشت: این که بخواهید ناکامی سالهای گذشته را به فلان دولت یا فلان مسئول نسبت بدهید اساسا چیزی نیست جز فرار رو به جلو. مدیرعامل رقیب با صحبت هایش فضای هواداری را پیش از دربی ملتهب کرد و اینطور به هوادارانش القا کرد که اگر در دربی مقابل پرسپولیس که بهترین تیم ایران و آسیا است شکست بخورد به خاطر عوامل بیرونی است. کما این که در چند سال قبل هم شاهد این بودیم که همین استقلال و دیگر رقبا از رانت های دولتی و سیاسی استفاده و سواستفاده کردند تا به ناحق امتیازهایی بگیرند یا حقی را ضایع کنند.
صدری اظهار داشت: آقای آجورلو اصلاً حرف شما درست که در زمان دولت های قبل مثلا به خاطر یک مسئول شما قهرمان نمی شدید پس این که یکی، دو قهرمانی شما که در دولت های قبل هم کسب شد حتما با حمایت های ویژه ای بوده، کما این که بعضی از مسؤولان رده بالای دولت هم علناً اعلام نموده بودند طرفدار چه تیمی هستند.
صدری افزود: آقای آجورلو شما که ادعای ورزشی بودن دارید چطور مدعی هستید خارج از مستطیل سبز نتایج رقم می خورد؟ این رفتار از کسی که خودش را اخلاق مدار می داند آن هم پیش از دربی عجیب بود! البته که بالاخره به خاطر نتایج ضعیف تحت فشار هستید اما این راه خوبی برای فرار از فشار هواداری نیست! دوران این صحبت ها و این رفتارها تمام شده و شما هم به جهت اینکه در دل هواداران تان جا باز کنید راه دیگری جز فرافکنی و فرار رو به جلو انتخاب کنید.
سرپرست پرسپولیس در انتها اظهار داشت: یک نصیحت مجانی هم برای خودم و هم برای مدیرعامل مثلا باتجربه استقلال از علی پروین دارم، این که اگر حرف زدن بلد نیستید حداقل حرف نزدن را یاد بگیرید تا خویش را ریشخند جماعت نکنید!


منبع:

1400/09/12
11:32:52
5.0 / 5
281
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان