مدیرعامل باشگاه تراكتور عنوان كرد؛

تقویت تراکتور بر طبق نظر سولدو

تقویت تراکتور بر طبق نظر سولدو مدیرعامل باشگاه تراکتور از برنامه ریزی برای تامین نیازهای سخت افزاری و فنی سرمربی تیم آگاهی داد و اظهار داشت: تراکتور بر طبق خواسته های سولدو تقویت می شود.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، میر معصوم سهرابی عصر امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در تبریز با اعلان اینکه برنامه های مدنظر باشگاه را بر طبق سیاستگذاری هیأت مدیره در آرامش و به دور از فضای تنش پیش می بریم، گفت: پس از شروع کار بعنوان مدیرعامل تراکتور، موضوعات مطرح در باشگاه را بررسی و برای رفع آن ها برنامه ریزی کرده ایم.
وی با اعلان اینکه باشگاه تراکتور نتوانسته امسال مجوز حرفه ای کسب کند، اضافه کرد: به دنبال دریافت مجوز حرفه ای برای آکادمی باشگاه هستیم که ۸۰ درصد کارهای مورد نیاز را انجام داده ایم. بعد از حضور کارشناسان امر و بررسی شرایط، مجوز حرفه ای آکادمی را دریافت خواهیم کرد. جلسه ای نیز با رییس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر تبریز درباب اختصاص مکانی برای راه اندازی زمین تمرین و بازی برای آکادمی باشگاه، برگزار کرده ایم.
سهرابی با اعلان اینکه کانون هواداران از ارکان مهم موفقیت باشگاه است، توضیح داد: کانون هواداران را فعال کرده ایم؛ فردی را بعنوان مسئول کانون انتخاب نموده ایم و به دنبال راه اندازی ساختمان کانون هستیم.
حضور یک بازیکن خارجی در تراکتور
وی درباب جلسه اش با سرمربی تیم، بیان کرد: ما نیازهای سخت افزاری سرمربی تیم را فراهم نموده ایم. همین طور او بر طبق شناختی که از تیم کسب کرده است؛ نیازهای فنی اش را مطرح کرده و به دنبال رفع آن ها هستیم.
مدیرعامل باشگاه تراکتور اشاره کرد: آقای سولدو علاوه بر تقویت کادرفنی، یک بازیکن را نیز به باشگاه معرفی کرده که اقدامات اداری برای حضور این افراد در تبریز، انجام شده است. به مرور زمان تیم را به سمت تفکرات سرمربی سوق می دهیم.
احتمال جذب رضا قوچان نژاد
وی درباب احتمال جذب «رضا قوچان نژاد»، اظهار داشت: همانطور که می دانید قوچان نژاد بازیکن بزرگ و بین المللی است. باشگاه ما هم در گذشته سابقه استفاده از بازیکنان بزرگی همچون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی را دارد. اگر کادرفنی بخواهد، کارهای مربوط به جذب این بازیکن را انجام می دهیم.
سهرابی افزود: ما فیلم های بازی قوچان نژاد را به آقای سولدو داده ایم و منتظر نظر نهایی او هستیم.
پیگیر دریافت حق تراکتور از محل تبلیغات محیطی هستیم
وی در ارتباط با تبلیغات محیطی بازی های لیگ، گفت: مالک باشگاه تراکتور نخستین فردی بود که در سازمان لیگ حضور یافته و پیگیر دریافت حق تراکتور از محل تبلیغات محیطی بود. جلسه ای با اعضای هیأت مدیره برگزار می نماییم تا در صورت تامین منافع باشگاه و پذیرفته شدن شرایط ما توسط فدراسیون فوتبال، تبلیغات محیطی را برعهده بگیریم.
سهرابی درباب احتمال حمایت مالی مس سونگون از باشگاه تراکتور، توضیح داد: مدت هاست نمایندگان مجلس و مسئولان استانی پیگیر اختصاص مبلغی از محل مسؤولیت های اجتماعی مجموعه مس به باشگاه تراکتور در قالب اسپانسر هستند تا تراکتور برنامه هایش را به بهترین شکل پیگیری کند. مبلغ مطرح شده در رسانه ها صحیح نبوده و کارگروهی برای مشخص کردن میزان کمک مجموعه مس تشکیل شده است.
به دنبال رفع مشکلات و بازگرداندن تراکتور به جایگاه واقعی اش هستیم
وی با اعلان اینکه می خواهم بجای حرف زدن، کارهای تأثیرگذار انجام دهم، اظهار داشت: نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری باشگاه را رفع می نماییم.
مدیرعامل باشگاه تراکتور اشاره کرد: به دنبال رفع مشکلات و بازگرداندن تراکتور به جایگاه واقعی اش هستیم. سرمربی خارجی برای پیاده کردن تفکراتش نیاز به زمان دارد و ما و هواداران باید حوصله نماییم و به سولدو زمان بدهیم.

1400/09/17
22:55:10
5.0 / 5
441
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان