بیرانوند و طارمی آب کننده یخ بازیکنان

بیرانوند و طارمی آب کننده یخ بازیکنان مهدی طارمی و علیرضا بیرانوند دو مهره کلیدی تیم ملی به شمار می روند که کیفیت فنی و روانی آنها در عملکرد تیم اثرگذار می باشد.به گزارش فیفا1 به نقل از خبر آنلاین؛ طارمی و بیرانوند دو عنصر مهم و کلیدی پرسپولیس طی سالهای اخیر بوده اند که سرانجام نیز هر دو تصمیم به جدایی و تجربه ماجراجویی های جدید گرفتند؛ ماجراجویی هایی که البته برای مهدی طارمی که زودتر هم جدا شده بود همچنان با هیجان زیادی در فوتبال اروپا ادامه دارد ولی علیرضا بیرانوند بعد از دو سال دوری از پرسپولسیس بار دیگر تصمیم به بازگشت گرفت تا در سال منتهی به جام جهانی فرصت حضور باردیگر در ترکیب اصلی را به سبب نیمکت نشینی در فوتبال اروپا از دست ندهد.
طی این مدت این دو در تیم ملی هم دو مهره کلیدی بوده اند. کارلوس کی روش، اعتقاد ویژه ای به توانایی های آنها داشت تا حالا در روزهایی که دراگان اسکوچیچ ماموریتی سخت را برای بردن تیم ملی به جام جهانی انجام داد و تا چند ماه دیگر باید در مهم ترین رویداد جهانی فوتبال به میدان برویم، روحیه و کیفیت فنی طارمی و بیرانوند در نمایش تیم ملی بسیار اثرگذار باشد.

این دو بواسطه این که از بازیکنان قدیمی تیم ملی نیز به شمار می روند، توانایی مدیریت فضای اردو به سمتی که بازیکنان جدیدالورود با آرامش و اعتماد به نفس بیشتری کار کنند، نیز دارند. روز گذشته نیز بعد از صحبت های جدی دراگان اسکوچیچ در دایره ای که بازیکنان به وجود آورده بودند، شیطنت های خاص خودشان را شروع کردند و همانطور که تصاویر ثبت شده توسط نعیم احمدی نشان میدهد با برداشتن توپ و کوشش برای زدن آن به تور دروازه ضمن تغییر فضا تیم را آماده انتقال به بخش بعدی تمرین می کنند.

بیشتر بخوانید:
از دوبنده حسن یزدانی تا تقلب سردار آزمون

1401/03/21
22:10:03
5.0 / 5
309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان