ریكاردو ساپینتو:

نکات مثبتی در بازیکنان استقلال دیدم

نکات مثبتی در بازیکنان استقلال دیدم به گزارش فیفا1 سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: مکالمه خوبی با بازیکنان داشتم و باید شناخت بیشتری از آنها به دست آورم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم استقلال در حاشیه اولین نشست تمرینی تیمش که روز شنبه برگزار شد، عنوان کرد: امروز جلسه اول تمرین ما بود. من خیلی خوشحالم که درحال شناخت تیمم هستم. در ابتدای تمرین یک مکالمه خیلی خوب با بازیکنان داشتم. ما چند نکته خیلی مهم را در این گفتگو مشخص کردیم برای ارتباط بعدی که با هم داریم.
ساپینتو تصریح کرد: با بازیکنان صحبت کردم و آنچه از آنها می خواهم را برایشان توضیح دادم. همینطور چیزهایی که من از آنها انتظار دارم یا آنها از من انتظار دارند به این خاطر که بتوانیم آن روح خانوادگی و اتحادمان را برای آینده و مسابقات حفظ نماییم. بازیکنان هم کاملاً این مورد را متوجه شدند تا آنرا در تمرینات انجام بدهند. فکر می کنم بازیکنان خیلی خوب تلاش می کنند مسائلی که من گفتم را انجام بدهند.
سرمربی جدید آبی پوشان خاطرنشان کرد: من پیش از این شناختن بازیکنان را آغاز کرده بودم؛ به علت این که یکسری بازیکن جدید نسبت به فصل گذشته داریم و چند بازیکن قرضی که به باشگاه های دیگر رفته و برگشته اند.
ساپینتو خاطرنشان کرد: این هفته اول تمرین ماست و تلاش می نماییم خیلی خوب هم دیگر را بشناسیم. در این هفته من خیلی خوب بازیکنان را در نظر دارم و آنها از نظر فیزیکی بسیار تلاش می کنند که آماده شوند. تست آمادگی جسمانی هم از بازیکنان خواهیم داشت به جهت اینکه ظرفیت و پتانسیل آنها را ببینیم. در انتها این هفته هم یک مسابقه درون تیمی داریم.
سرمربی استقلال در انتها اظهار داشت: همانطور که گفتم برای روز اول همه چیز خیلی خوب بود. روحیه و رفتار بازیکنان در فضای تمرین بسیار مناسب بود. من نکات مثبتی را از آنها در حرکات با توپ و بدون توپ دیدم و این همان چیزی است که من می خواهم. بازیکنان اول آن چیزی که من می خواهم را یاد بگیرند و سپس قدم به قدم به آنجاییکه می خواهیم نزدیک شویم.


منبع:

1401/04/20
08:23:05
5.0 / 5
315
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان