مدیر امور حقوقی فدراسیون فوتبال:

سونامی ویلموتس کاملا مستند است

سونامی ویلموتس کاملا مستند است به گزارش فیفا1 مدیر امور حقوقی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: باتوجه به آثار مالی و خسارت های قرارداد ویلموتس برای فدراسیون فوتبال، سونامی کمترین توصیف برای این قرارداد و بحران های ناشی از آن می باشد.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مدیر امور حقوقی فدراسیون درباب موضوعات مطرح شده درباره هزینه های پرونده مارک ویلموتس اظهار داشت: مهم ترین اثر این قرارداد در صورت های مالی و ترازنامه فدراسیون فوتبال می باشد که موجب زیان ده شدن فدراسیون و بحرانی شدن شرایط مالی مجموعه فوتبال شده است.
آرش فرهادی اشاره کرد: علاوه بر حکم صادره برای آقای ویلموتس، حکم دستیاران ایشان از طرف CAS و برگ تشخیص مالیات ۳۲ میلیارد تومانی نیز به فدراسیون فوتبال ابلاغ گردیده است و با وجود تلاش آقای وثوق احمدی و تیم حقوقی همراه ایشان در کاهش میزان محکومیت که شایسته قدردانی است، پرداخت مبلغی حدود چهار میلیون یورو برای فدراسیونی که ساختمانش را هم از دست داده یک فاجعه شمرده می شود.
وی افزود: نکاتی که مقام عالی وزارت ورزش آقای سجادی درباب زیان های ناشی از پرونده شامل مالیات و ساختمان و مبلغ نقدی مطرح و از عبارت سونامی استفاده کردند بطور کامل مستند و درست است و علاوه بر این موارد، زیان های قابل توجه دیگری باقی مانده که آثار آن در آینده مشخص می شود.
فرهادی اظهار داشت: کوشش های مسئولان حقوقی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ادامه دارد و ما امیدوار به کمک دولت محترم هستیم تا زیان ها و خسارت های این فاجعه را برای فدراسیون کمتر نماییم. بدهی ۳۲ میلیارد تومانی مالیات قرارداد ویلموتس، بغیر از مالیات پرداخت نشده قرارداد کارلوس کی روش سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال است که اکنون بطور اقساطی به اداره دارایی پرداخت می شود.
وی در آخر اظهار داشت: فدراسیون فوتبال متأسفانه با تبعات ناشی از این پرونده مواجه می باشد اما جا دارد از همراهی و کوشش های آقای سجادی و همکاران ایشان و معاونت حقوقی وزارت خصوصاً درباب تعاملی که بوسیله وزارت ورزش با وزارت اقتصاد جهت همکاری با فدراسیون در حل و فصل آثار ناشی از این پرونده به وجود آمد تشکر نماییم و امیدوار هستم با حمایت وزارت ورزش و دولت مشکلات حاصل از این قرارداد هرچه سریعتر رفع گردد.منبع:

1401/05/11
11:53:13
5.0 / 5
198
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , سایت , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان