در مجمع باشگاه پرسپولیس؛

سجادی: وقتی گفتیم سرخابی ها واگذار می شوند برخی گفتند نمی شود!

سجادی: وقتی گفتیم سرخابی ها واگذار می شوند برخی گفتند نمی شود! به گزارش فیفا1 وزیر ورزش اظهار داشت: وقتی در رسانه ملی از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم تعدادی از مدیران ورزشی از این صحبت ها انتقاد کردند و گفتند که این امر شدنی نیست ولی توانستیم این مهم را انجام دهیم.به گزارش فیفا1 به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس گفت: چالش های زیادی مقابل قهرمانان و ورزشکاران برای موفقیت در عرصه های مهم مانند المپیک وجود دارد. یک قهرمان ممکنست مشکل لطمه دیدگی پیدا کند یا این که متاهل باشد و مسئولیت زندگی را برعهده داشته باشد. مشکلات اقتصادی، روحی و روانی، دغدغه های تمرین و انتخاب برای تیم ملی همه اینها سر راه یک ورزشکار است.
وی اضافه کرد: وقتی یک قهرمان پس از سپری کردن همه مشکلات مطرح شده روی سکو می ایستد و پرچم کشورش بالا می رود آن وقت به راهی که رفته و گذشته اش افتخار می کند. اشک شوقی که از چشم قهرمان سرایز می شود به سبب لذت سپری کردن این راه دشوار است و این که نتیجه دلخواه را امروز گرفته است.
وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد: خوشحالیم که امروز دو باشگاه پرسپولیس و استقلال راه دشوار را در واگذاری طی کرده اند و با این اتفاق به موفقیت های قابل توجه دست پیدا کردند.
وی اضافه کرد: وقتی در رسانه ملی از خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم تعدادی از مدیران ورزشی گذشته از این صحبت ها انتقاد کردند و گفتند که این امر شدنی نیست ولی با لطف خدا توانستیم این مهم را انجام دهیم.
دکتر سجادی اشاره کرد: به برکت وجود ماه محرم امیدواریم که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که هر دو تیم مردمی و محبوب هستند دعا می نماییم که همچون گذشته موفق باشند و موجبات خوشی هواداران شان را فراهم آورند و مردم بیش از پیش به تصمیمات مسئولین و خدمتگزاران خود اطمینان کنند.


منبع:

1401/05/12
22:43:58
5.0 / 5
196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان