۱۲۳ مربی بررسی شدند

۱۲۳ مربی بررسی شدند مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار داشت: یک بازیکن خارجی در تمرینات سپاهان حاضر شد اما برای لطمه دیدگی کوچک توسط مورایس رد شد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محمدرضا ساکت شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در حاشیه مصاف دوستانه با خوشه طلایی ساوه گفت: بعد از استعفای محرم نویدکیا، ۱۲۳ مربی در هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مورد بررسی قرار گرفت و با ۲۳ نفر از آنها جلسات ویدئویی گذاشته شد.
وی اضافه کرد: در نهایت با بررسی سوابق و عملکرد مربیان، ژوزه مورایس به عنوان سرمربی سپاهان انتخاب گردید. ایشان سه روز بصورت محرمان به اصفهان آمد و از امکانات باشگاه سپاهان بازدید نمود. وقتی که مورایس به ایران آمد، نخستین چیزی که مورد توجه قرارداد برنامه راهبردی باشگاه بود و درباره اهداف و چشم انداز باشگاه نیز سوال پرسید.
مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: مورایس بعد از بررسی زیرساخت های باشگاه سپاهان، یک روز کامل فیلم بازی های سپاهان را دید و درباره بازیکنان نیز ارزیابی هایی کرد. او فهرستی از بازیکنان تیم اصلی و پایه و همین طور فیلم بازی ها را همراه با خود برد. مورایس یک هفته ای ارزیابی کاملی از سپاهان داشت و سپس هدایت این باشگاه را پذیرفت. به اعتقاد او چشم اندازهای باشگاه با دیدگاه هایش تطابق داشت و امکان دست یابی به جاه طلبی های مورایس در قالب باشگاه سپاهان وجود دارد.
وی افزود: بعضاً در فضای مجازی توهین هایی به باشگاه سپاهان و مورایس می شود و برخی ادعا می کنند که افراد دیگری تیم را بستند؛ اما تیم فعلی سپاهان حاصل روزها بررسی مورایس از جوانب مختلف بازیکنان است. او برای انتخاب بازیکن نیز فلسفه و ارزیابی خاص خودش را دارد که در مجموعه هیأت مدیره باشگاه مطرح و سپس باشگاه برای جذب بازیکن اقدام نمود.
ساکت با انتقاد از برخی ادعاها در فضای مجازی اشاره کرد: برخی فوتبال اصفهان را برنمی تابند و به تیم های اصفهان توهین می کنند و صحبت ها و تصاویر غیرواقعی را مطرح می کنند. اکنون یک مربی بزرگ در سپاهان حاضر است که کار خودرا از هشت بامداد شروع و ۱۰ شب به انتها می رساند.
وی اظهار داشت: مورایس در انتخاب هایش منطقی و دقیق است و ارزیابی های فنی خودرا در باشگاه مطرح کرده. پس در شأن یک مربی و باشگاه بزرگی نیست که افراد و صفحات مجازی این صحبت ها را مطرح کنند. تیم برمبنای دیدگاه های فنی مورایس بسته شده است.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اشاره کرد: در جریان تمرینات بازیکن خارجی آمد و تست پزشکی او یک لطمه کوچک را نشان داد که بعد از ۱۰ روز بهبود می یافت، اما مورایس دست رد بر روی سینه این مربی بود. این بازیکن هشت روز بعد در کشور خود بازی کرد، اما مورایس دقت نظر ویژه ای دارد.
وی اشاره کرد: مورایس دو روز پیش در هیأت مدیره باشگاه گزارش اردوی ترکیه را ارائه کرد و از امکانات، بازیکنان و تعهدات باشگاه و همبستگی تیمی ابراز رضایتمندی است. تیم به سمت دریافت فلسفه و متود مورایس پیش می رود.

1401/05/14
22:14:29
5.0 / 5
197
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان