تاجیكستان ایرادات را رفع كرد؛

AFC تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای فوتبال ایران را تمدید کرد

AFC تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای فوتبال ایران را تمدید کرد به گزارش فیفا1، با بیان کنفدراسیون فوتبال آسیا، تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون ایران تا رفع ایرادات و نقصها همچنان ادامه می یابد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر و به نقل از سایت AFC، کارگروه صدور مجوز باشگاه های کنفدراسیون فوتبال آسیا در چهارمین جلسه خود که امروز برگزار شد، از فدراسیون عضو به خاطر توانایی هایشان برای تطبیق سیستم های مجوز باشگاه ها با تغییرات فصل جدید رقابت های باشگاه های AFC تمجید کرد.
مقررات به روز شده مجوز باشگاه های AFC (نسخه ۲۰۲۲) در ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲ لازم الاجرا شد و چندین به روز رسانی مهم را در خود جای داد که هنگام اعطای مجوز به باشگاه های شرکت کننده در مسابقات باشگاه های AFC از فصل ۲۰۲۳/۲۰۲۴ به بعد قابل اجرا هستند.
بر اساس تصمیم این کارگروه، تعلیق اعمال شده برای کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال تاجیکستان بعد از اصلاح بیشتر نقصها برطرف شد.
علاوه بر این، کارگروه مجوز حرفه ای AFC با تمدید و حفظ تعلیق اداره صدور مجوزه باشگاه های فدراسیون فوتبال ایران تا زمان رفع تمام ایرادات موافقت نمود.
به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا سال قبل تیم های پرسپولیس و استقلال ایران را به علت عدم صدور مجوز حرفه ای، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشت و در ادامه تخلفات کمیته صدور مجوز حرفه ای کشورمان، این کمیته را به حالت تعلیق در آورد.


منبع:

1401/06/02
19:13:00
5.0 / 5
414
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان