ادعای فدراسیون فوتبال درباره ی شائبه بازوبند کاپیتان ساحلی

ادعای فدراسیون فوتبال درباره ی شائبه بازوبند کاپیتان ساحلی فیفا1: تیم ملی بالاترین اولویت برای کمیته فوتبال ساحلی است و در این مساله تردیدی نداریم.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیرحسین محتشم رییس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون بعد از اختتام اردوی ملی پوشان فوتبال ساحلی گفت: مهم ترین موضوع برای کمیته ی فوتبال ساحلی تیم ملی است و در این مساله هیچ نوع تردیدی نداریم، بدین سبب به هیچ فرد یا افرادی با هر درجه و جایگاهی اجازه نخواهیم داد که با عملکرد خودشان تیم ملی را گرفتار حاشیه و لطمه نمایند و در این خصوص بطور جدی برخورد خواهیم کرد چونکه تیم ملی شخصی نیست و متعلق به تمامی ملت ایران است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه تقویم اجرائی تیم ملی تا اختتام مسابقات آسیایی و مقدماتی جام جهانی تنظیم شده و درحال اجرا می باشد. در اردوی اخیر شاهد عملکرد بسیار عالی بازیکنان مقابل تیم آذربایجان بودیم و جوانان مستعدی به اردوی یزد تیم ملی اضافه شدند. حمایت های مجموعه ی فدراسیون فوتبال از حوزه ی فوتبال ساحلی قابل تقدیر است، در همین اردوی اخیر ملی پوشان ما با پرواز اختصاصی به یزد رفتند و این مساله موجب می شود چیزی به جز توجه فدراسیون به فوتبال ساحلی را شاهد نباشیم. در یزد سه بازی مقابل آذربایجان انجام دادیم و پیروز شدیم. اختتام شهریور ماه تیم ملی عازم تایلند خواهد شد و در تورنمنت چهارجانبه دیدارهای تدارکاتی خوبی خواهیم داشت. بطور قطع بازیکنان جدید، مستعد و جوان در این اردو تیم ملی را همراهی خواهند کرد، اردوی اخیر یزد نشان داد که پتانسیل فوتبال ساحلی ایران چقدر بالا است. کادر فنی عملکرد بازیکنان جوان را با دقت خاصی دنبال کرده، توسعه نیروی انسانی و هم چنین پایین آوردن میانگین سنی تیم را در اولویت خود قرار داده اند. جا دارد تشکر کنم از میزبانی بسیار عالی استان یزد که این فرصت را برای تیم ملی فراهم کردند و نشان دادند ورزش و به ویژه فوتبال ساحلی برای مسئولین این استان دارای اهمیت فراوانی است.
محتشم در ادامه اظهار داشت: برخی در این مقطع بدنبال ایجاد حاشیه در تیم ملی برای دستیابی به مقاصد شخصی خود هستند، اما به اینگونه افراد که با هدف جناح سازی و باندبازی چنین اقداماتی انجام می دهند اجازه ی دخالت در امور تیم ملی برای رسیدن به اهدافشان را نخواهیم داد. در بعضی از رسانه ها مطرح شده که کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی در روز بازی تغییر یافته در صورتیکه مستندات مکاتبه های کمیته فوتبال ساحلی در اتوماسیون اداری فدراسیون به آسانی قابل پیگیری از دبیرخانه و دبیرکل است. مگر می شود کاپیتان تیم را یک شبه تغییر داد؟ کاپیتان هر تیم نماد شخصیت، اعتبار، فرهنگ و تجربه تیم است. هر شخصی که در این جایگاه قرار بگیرد بایستی به اینگونه مسائل توجه بسیار زیادی داشته باشد. هیچ چیزی ثابت نیست و بسته به عملکرد افراد در برهه های زمانی مختلف این مسائل قابل تغییر خواهد بود. محمد احمدزاده و مسلم مسیگر هر دو از سرمایه های باارزش فوتبال ساحلی ایران به شمار می روند ولی همانگونه که قبلاً عنوان کردم وقتی موضوع تیم ملی مطرح باشد با هیچ فردی تعارف نخواهیم داشت. درباب سوابق ورزشی آقای مسلم مسیگر اضافه می کنم که او قریب به ۱۷ سال است که بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی بوده و منهای اردوهایی که مصدومیت داشته، در تمامی اردوها و رقابت ها در کنار تیم ملی بوده و حضور داشته است پس در این خصوص هم در بعضی از رسانه ها مواردی منتشر شده که لازم دانستم این مساله را نیز توضیح دهم.


منبع:

1401/06/05
21:40:01
5.0 / 5
218
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان