سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان:

تکنیک نفتی ها برزیلی است

تکنیک نفتی ها برزیلی است به گزارش فیفا1، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: تکنیک تیم صنعت نفت هم برزیلی است و ما هم بعنوان سپاهان هدف های خویش را داریم و دنبال ۳ امتیاز این بازی هستیم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، خوزه مورایس شامگاه امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار نمود: خبرنگاران افراد مهمی هستند چون اطلاعاتی را که در مورد فوتبال است، پوشش می دهند. فوتبال مانند مهمانی ورزشی است و همه ما مهمانی را دوست داریم.
وی اضافه کرد: دوست دارم مردم بیایند و از دیدن فوتبال لذت ببرند اما نمی دانم چه وقت این اتفاق رخ می دهد.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان افزود: من نخستین بار است که وارد آبادان می شوم، این شهر از شهرهای زیبای ایران است و اگر موقعیت داشته باشم حتما می روم تا زیبایی هایش را می بینم.
مورایس اظهار داشت: بازی زیبایی های خاص خودش را دارد و دو تیم از دو شهر متفاوت ایران هستند.
وی اظهار داشت: احترام خاصی برای تیم حریف قائلم و شنیدم تیم برزیلی ایران است و برایم خیلی جالب بود و فکر می کنم آبادان در جایگاه درست قرار دارد و شاید برزیل به آنجا رفته است.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان بیان نمود: تکنیک تیم صنعت نفت هم برزیلی است و ما هم بعنوان سپاهان هدف های خویش را داریم و دنبال ۳ امتیاز این بازی هستیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص این که آیا بازیکن محروم و یا مصدوم دارید، توضیح داد: بله چند بازیکن مصدوم و اخیراً هم یکی از بازیکنانمان ویروس گرفته است ولی می دانید که بخشی از زندگی است و باید از آن عبور نماییم و با داشته هایمان به سمت جلو برویم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: همه ی بازیکنانی را که برای بازی فردا باید در اختیار داشته باشیم، داریم.

1401/07/21
13:27:15
5.0 / 5
221
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان