زمان برگزاری مجمع مشخص شد؛

تفویض اختیار به مهدی تاج برای انتخاب دو سرمربی تیم ملی ایران!

تفویض اختیار به مهدی تاج برای انتخاب دو سرمربی تیم ملی ایران! فیفا1: هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به مهدی تاج رییس این فدراسیون برای انتخاب دو سرمربی تیم های ملی تفویض اختیار کرد.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، احسان اصولی عضو هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره ی جلسه روز گذشته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه داد.
اصولی اظهار داشت: در جلسه هیات رئیسه که روز گذشته حدود ۳ ساعت طول کشید، برگزاری دو مجمع با هدف قانونمند کردن فدراسیون فوتبال به تصویب هیات رئیسه رسید. تاکیدات ریاست فدراسیون این بود که اساسنامه فدراسیون بصورت کامل اجرائی شود و ارکان و نهادهای برآمده رای خودرا از مجمع فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع فدراسیون دریافت نمایند.
وی افزود: یکی از این ارکان، کمیته مستقل حسابرسی فدراسیون فوتبال است که تصویب گردید در تاریخ ۸ بهمن سال جاری مجمع فوق العاده تشکیل گردد و بحث معرفی و تصویب کمیته مستقل حسابرسی فدراسیون فوتبال در این مجمع صورت خواهد گرفت. همین طور موضوع حسابرس فدراسیون که اعلام انصراف کرده نیز به رای گیری گذاشته خواهد شد و با مصوبه مجمع فوق العاده، این مساله هم رای گیری خواهد شد.
اصولی اشاره کرد: مجمع دوم هم ۲۷ اسفند ماه تشکیل می شود و پس از آن که کمیته حسابرسی مستقل فدراسیون تصویب گردید، صورت های مالی دپارتمان مالی و خزانه دار فدراسیون در این مجمع تصویب خواهد شد. البته هر دو مجمع را احیانا مجازی برگزار می نماییم. چونکه بعد از فراگیری کرونا، زیرساخت هایی به وجود آمد و تجربه مجمع غیرحضوری را داشتیم و الان هم کنفدراسیون فوتبال آسیا بسیاری از مجامع خودرا به این شکل برگزار می نماید. با این روند، در وقت و زمان هم صرفه جویی می شود. دستور جلسه در زمان مقرر برای اعضا ارسال خواهد شد و دبیرکل محترم در این زمینه اقدامات اجرائی را انجام می دهد.
وی درباره ی تیم های ملی بانوان اظهار داشت: دپارتمان بانوان فدراسیون پیشنهاداتی را در این نشست بیان کرد و اعضا هیات رئیسه نظرات خودرا ارائه کردند. بعد از آن مجموعه بحث هایی که انجام شد و رزومه هایی که مورد بررسی قرار گرفت. باتوجه به کمبود زمانی که داریم و احیانا ۶ بهمن تیم ملی فوتسال بانوان به کافا اعزام می شود و فروردین ماه هم تیم ملی- فوتبال- بانوان اعزام دارد، هیات رئیسه فدراسیون درباره ی انتخاب سرمربیان این تیم ها به رییس فدراسیون تفویض اختیار کرد که در این زمینه تصمیم گیری صورت گیرد.
اصولی اشاره کرد: دو موضوع تصویب بخشنامه مالی و معاملاتی هم مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت. همین طور بحث پاداش های فدراسیون و تیم های ملی به جلسه آتی موکول شد. ضمن این که بحث هیات های استانی هم باتوجه به کمیته امور استانها در دستور جلسه آتی هیات رئیسه فدراسیون قرار خواهد گرفت.
به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، در اظهارات اصولی که در سایت فدراسیون فوتبال انتشار یافته است، اشاره ای به وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان و وضعیت کارلوس کی روش یا مربی جدید نشده است.


منبع:

1401/10/14
14:21:45
5.0 / 5
347
تگهای خبر: تجربه , تیم , تیم ملی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان