مسئولان و هواداران به هوش باشند؛

خریداران مجازی بلای جان استقلال نشوند

خریداران مجازی بلای جان استقلال نشوند فیفا1: با طرح مجدد خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، كم نیستند جریان ها و گروه هایی كه بخواهند از نمد خصوصی سازی برای خود كلاهی بدوزند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، سوژه خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بار دیگر داغ شده و افراد، موسسات، شركت ها، گروه های تجاری و گاها جریانات حقیقی و مجازی كه خویش را كاندیدای مالكیت این دو باشگاه می دانند هم، كم نیستند.
در حالی كه از برخی از اپراتورهای تلفن همراه و برخی از شركت های خودرو ساز به عنوان اصلی ترین گزینه های واگذاری این دو باشگاه یاد می شود، بعضی از جریانات در فضای مجازی خویش را مدعی مالكیت باشگاه استقلال معرفی كرده اند.
این خریداران مجازی كه حتی برخی از آنها به فعالیت های نه چندان مجاز اشتغال دارند، با طرح ادعا های بزرگ و واهی همچون ساخت ورزشگاه اختصاصی و خرید بازیكنان و مربیان گران قیمت خارجی و عرضه دورنماهای رویایی در آینده ای نزدیك، خویش را محق مالكیت باشگاه استقلال می دانند.
شاید هیچكس بهتر از خود این خریداران مجازی نداند كه حتی اگر توان مالی این كار را هم داشتند، امكان واگذاری باشگاهی مثل استقلال به آنها میسر نبود. در وهله اول مسئولان باشگاه استقلال و تصمیم سازان در این زمینه هوشیار باشند و اجازه سوء استفاده این افراد در شبكه های اجتماعی را گرفته و اجازه ندهند بستر سوء استفاده برای آنها فراهم گردد. پس از مسئولان، نقش هواداران باشگاه استقلال هم در این زمینه بسیار مهم می باشد.
هواداران استقلال هم در همین راستا باید نقش خویش را به درستی ایفا كنند. شاید یكی از اصلی ترین هدف این افراد از طرح خرید باشگاه استقلال در فضای مجازی كسب شهرت در شبكه های اجتماعی باشد. بی اعتنایی هواداران استقلال به این دسته از مدعیان حداقل كاری است كه می توانند برای پشتیبانی از باشگاهی كه حامی آن هستند، انجام دهند.

1397/09/13
15:19:58
5.0 / 5
4562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان