مالك پدیده جدایی را تكذیب كرد؛

چالش سه جانبه فوتبال ایران، گل محمدی، پدیده و تیم امید!

چالش سه جانبه فوتبال ایران، گل محمدی، پدیده و تیم امید! فیفا1: در شرایطی كه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از توافق با یحیی گل محمدی برای هدایت تیم امید آگاهی داده است، مالك باشگاه پدیده اظهار داشت: ما با یحیی برای فصل بعد تمام كرده ایم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، مهدی تاج شب گذشته در مصاحبه ای ادعا نمود برای سرمربیگری تیم امید مذاكره خوبی با یحیی گل محمدی داشته و توافقات عمده حاصل شده است.
تاج اظهار داشت: تنها مانعی كه آقای گل محمدی دید، مذاكره با تیم پدیده بود. قرار شد خودم با این تیم صحبت كنم. ما باید در المپیك هم بدرخشیم. می شود گفت تا اندازه زیادی با یحیی تمام كرده ایم.
بعد از این صحبت های مهدی تاج، یحیی گل محمدی و فرهاد حمیداوی مالك باشگاه پدیده میهمان تلفنی برنامه شبكه خراسان رضوی شدند.
گل محمدی درباره مذاكره اش با فدراسیون فوتبال و نگرانی هواداران پدیده از جدایی اش اظهار داشت: صحبت كلی با فدراسیون داشتم و كار نهایی انجام شده است ولی مشخص نمی باشد. در چند روز آینده همه چیز مشخص می شود. توكل به خدا؛ ببینیم قسمت چه می شود. یكسال در خدمت فوتبال مشهد بودم و خاطرات خوبی داشتم.
سرمربی پدیده درباره اینكه به نظر می آید پاسخش برای حضور در تیم امید و جدایی از پدیده مثبت است، اظهار داشت: هنوز مشخص نمی باشد. باید مشورتی با دوستان و خانواده ام داشته باشم. فقط صحبت كلی با فدراسیون داشتم. اینجا هرچه موفقیت كسب كردیم مدیون هواداران و حمایت های خوبشان هستیم. فراموش نمی كنم لحظاتی كه تا آخرین ثانیه ها ما را تشویق می كردند. بسیاری از گل های ما در ثانیه های پایانی به ثمر رسید.
در ادامه فرهاد حمیداوی مالك باشگاه پدیده روی خط آمد. وی كه به نظر می رسید از خبر مذاكره گل محمدی با تیم امید جا خورده است، اظهار داشت: ما برای فصل بعد با یحیی تمام كرده ایم. حتی با مدیر برنامه های ایشان راجع به بازیكنان مورد نیاز و جزئیات برنامه ها برای فصل بعد صحبت كردیم. به غیر از امضا، همه كار كرده ایم. ما با هم «یا علی» را گفته ایم.
مالك باشگاه پدیده در واكنش به این جمله كه در فوتبال ایران امضا مهمتر از توافق است؟ تصریح كرد: این در مورد همه این صدق نمی نماید. یحیی جزو آدم هایی است كه این قانون درباره اش صدق نمی نماید.
مجدداً یحیی گل محمدی در مورد اظهارات مالك باشگاه پدیده صحبت كرد و اظهار داشت: بله صحبت های خوبی با باشگاه داشتیم. از این طرف آقای تاج خودش تماس گرفت و نشستی با هم داشتیم. چیزی مشخص نمی باشد. تا چند روز آینده تصمیم می گیرم. چه اینجا باشم چه آنجا برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می كنم. هنوز نه قراردادی امضا كرده ام نه توافق نهایی بوده. ان شاءالله هرچه قسمت باشد.
گل محمدی افزود: صحبت هایی كه با آقای تاج داشتم دلیل بر این نیست كه از پدیده جدا شوم. تا چند روز آینده قضیه جمع می شود.


منبع:

1398/02/28
14:52:34
5.0 / 5
4383
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان