بازیكن مازاد پرسپولیس مدیرعامل باشگاه را تهدید كرد!

بازیكن مازاد پرسپولیس مدیرعامل باشگاه را تهدید كرد! به گزارش فیفا1 بازیكنی كه چند روز پیش در فهرست مازاد پرسپولیس قرار گرفت، مدیرعامل این باشگاه را تهدید كرد و اظهار داشت: امیدوارم كاری كنند كه ما مجبور نشویم حرفی را بزنیم كه نباید بزنیم!به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، چند روز پیش بود كه باشگاه پرسپولیس اعلام نمود شایان مصلح و سروش رفیعی در فهرست مازاد این تیم هستند. این بازیكنان هم بلافاصله اردوی تركیه را ترك كردند و به تهران آمدند.
شایان مصلح پس از این اتفاق اظهار داشت: من با درخواست باشگاه و پس از چند بار تماس آنها قراردادم را با پرسپولیس تمدید كردم و كاری كه آنها با ما كردند، اوج بی معرفتی و غیر حرفه ای بودن بود. آقای عرب (مدیرعامل پرسپولیس) عذرخواهی نمود اما معذرت خواهی قضیه ای را درست نمی نماید. الان هم پیشنهاد دارم. تیم های خوبی پیشنهاد داده اند و تا چند روز آینده وضعیتم مشخص می شود؛ حالا چه ایران چه خارج از ایران. شاید هم قرضی بروم و سال آینده برگردم. شاید هم رفتم كه رفتم. عرب قول داد ناراحتی ما را برطرف كند امیدوارم این اتفاق رخ بدهد چون رفتارشان غیر حرفه ای بود. تعارف نداریم. رفتاری كه با من و سروش شد درست نبود.
وی اضافه كرد: جالب است كه من كه اصلاً با تیم تمرین نكردم. كالدرون (سرمربی پرسپولیس) گفت زمان نبود تو را ببینم. نمی دانم چه اتفاقاتی پشت پرده رخ داد. با آقای عرب جلسه می گذارم تا ببینیم چه اتفاقات افتاده است. امیدوارم رضایت ما جلب شود چون اذیت شدیم. حق من و سروش این نبود. امیدوارم رفتار آقای عرب و باشگاه طوری باشد كه رضایت ما جلب شود و حداقل با ناراحتی و دل شكسته از تیم نرویم. خودم دوست دارم به باشگاه برگردم. دوست دارم قرضی بروم و برگردم.
مدافع پیشین پرسپولیس در نهایت مدیرعامل این باشگاه را به صورت ضمنی تهدید كرد و اظهار داشت: باید دید تكلیفمان با آقای عرب چه می شود. امیدوارم كاری كنند كه ما مجبور نشویم حرفی را بزنیم كه نباید بزنیم!

1398/04/28
11:39:39
5.0 / 5
4606
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان