تناقض در اجرای یك قانون؛

مدیرعامل بازنشسته پرسپولیس چگونه مدیرعامل پیكان شد؟

مدیرعامل بازنشسته پرسپولیس چگونه مدیرعامل پیكان شد؟ به گزارش فیفا1 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس كه به علت بازنشسته بودن مجبور شد صندلی مدیریت این باشگاه را ترك كند، در همان شرایط مدیرعامل باشگاه دولتی پیكان شد!به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، حمیدرضا گرشاسبی كه مدیریت باشگاه پرسپولیس را برعهده داشت و تیم تحت مدیریت وی به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا كرد، بعد از اجرای قانون منع بكارگیری بازنشسته ها از مسئولیتش كنار گذاشته شد تا به این قانون احترام بگذارد.
گرشاسبی اما چند ماه بعد بعنوان عضو هیأت مدیره باشگاه پیكان انتخاب گردید و بعد از چند ماه فعالیت در این مسئولیت، امروز دوشنبه به صورت رسمی بعنوان مدیرعامل جانشین محمود شیعی شد.
با انتخاب گرشاسبی بعنوان مدیرعامل باشگاه پیكان این پرسش مطرح می شود كه چطور وی برای فعالیت در باشگاه پرسپولیس بازنشسته بود اما حالا برای مدیرعامل باشگاه پیكان بازنشسته نیست؟
آیا قانون منع بكارگیری بازنشسته ها فقط برای باشگاه پرسپولیس اجرا می شود و برای سایر باشگاه های دولتی آزاد است؟ اگر باشگاه پیكان هم از بودجه دولتی ارتزاق می كند، پس گرشاسبی چگونه توانسته با وجود بازنشسته بودن مدیرعامل شود؟
آیا می شود از یك قانون واحد را دو تفسیر داشت؟ آیا گرشاسبی در حالت عادی و قانونی مدیرعامل پیكان شده است؟ سوالات در این مورد زیاد است اما به نظر می آید وی با استفاده از موارد قانونی مدیرعامل نشده و عوامل دیگری در این مورد دخیل بوده است.
این در حالی است كه در هیأت مدیره باشگاه پیكان افراد بازنشسته دیگری هم حضور دارند.

1398/12/12
19:33:29
5.0 / 5
3722
تگهای خبر: باشگاه , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان