فنونی زاده با مهر مطرح كرد:

دردسرهای شروع لیگ برای بازیكنان

دردسرهای شروع لیگ برای بازیكنان به گزارش فیفا1 هافبك پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: با توجه به این كه تنها 20 روز برای آمادگی تیم ها در نظر گرفته شده است، این مدت كافی نبوده و احتمال مصدومیت ها زیاد خواهد بود.مهدی فنونی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد شروع لیگ باردیگر نوزدهم اظهار داشت: متأسفانه یکی از مشکلاتی که برای ادامه لیگ نوزدهم وجود دارد، زمان کم برای آماده سازی بازیکنان است. حدود سه ماه است که بازیکنان فوتبال ایران نتوانسته اند تمرینات مناسب و پرفشاری را انجام دهند. سازمان لیگ در نظر دارد به سرعت ظرف یک ماه کلیه مسابقات لیگ و جام حذفی را انجام داده تا قهرمانان را مشخص و خودرا آماده ادامه لیگ قهرمانان این فصل کند بدین سبب ۲۰ روز زمان کافی برای آماده سازی نخواهد بود و احتمال اینکه بازیکنان زیادی گرفتار مصدومیت شوند، وجود دارد.
فنونی زاده در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری را پیشنهاد می کنید که کادر فنی بتواند از این زمان اندک، بهترین بهره را ببرد؟ اظهار داشت: کار مربی بدنساز در این دوره سخت تر از هر زمانی است، وی باید با هماهنگی کادر فنی به شکلی برنامه ریزی کند که هم بدن ها به شرایط ایده آل رسیده و هم بازیکنان در این تمرینات پرفشار گرفتار مصدومیت نشوند و همه آماده شروع باردیگر لیگ شوند.
وی گفت: باید برای شروع تمرینات، تمام نکات بهداشتی رعایت شود. این روزها همه نگران این هستند که مبادا بازیکنی گرفتار ویروس کرونا شود. امیدوارم اگر لیگ را شروع می نماییم، در آخر برای اتفاقات ناگواری که شاید رخ دهد، پشیمان نشویم.
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: باید تمام پروتکل های بهداشتی که از طرف وزارت بهداشت مشخص شده، در تمرینات رعایت شود. فوتبال یک بازی پربرخورد است و در طول ۹۰ دقیقه تعارفی وجود ندارد که بازیکنان با هم برخورد جدی نداشته باشند، بدین سبب همه چیز باید تحت نظر باشد تا هیچ بازیکنی به این ویروس مبتلا نشود.
فنونی زاده در مورد اینکه گفته می شود برخی شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و احتمال جابجایی بازی ها وجود دارد، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که این روزها برای ادامه لیگ وجود دارد، همین مسئله است. الان در چند استان وضعیت قرمز است و باید تیم ها به شهرهای دیگر بروند این مسئله موجب خواهد شد که هزینه های آنها چند برابر شود. با توجه به این که فوتبال ما همیشه بدهکار است و مشکلات مالی دارد، این مساله می تواند به باشگاه ها ضربه زیادی بزند.
وی در آخر اشاره کرد: امیدوارم زمانی که لیگ آغاز می شود، همه دست به دست هم داده تا خدای ناکرده اتفاقی رخ ندهد و بازیکنان به سلامت این ۹ هفته را به انتها برسانند.


منبع:

1399/03/05
22:43:21
5.0 / 5
2976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان