سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو:

مصدومیت بازیكنان با شروع لیگ برتر بیشتر خواهد شد

مصدومیت بازیكنان با شروع لیگ برتر بیشتر خواهد شد به گزارش فیفا1 سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد اظهار داشت: پیرو سیاست های باشگاه هستیم اما برای آمادگی خودرا حفظ نماییم تمرینات منظمی را پشت سر می گذاریم.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، مجتبی سرآسیابی پیش از بازی دوستانه امروز پرسپولیس و شهرخودرو در جمع خبرنگاران راجع به درخواست فرهاد حمیداوی در خصوص عدم برگزاری ادامه بازی های فصل جاری لیگ برتر اظهار داشت: پیرو سیاست های باشگاه عمل می نماییم و فکر می کنم آقای حمیداوی دلیلهای خوبی را برای عدم برگزاری بازی ها عنوان کردند. اما اگر وارد مسابقات شویم نیاز به آمادگی داریم که با تمرین و بازی های تدارکاتی آنرا کسب می نماییم.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد درباره احتمال گرفتن میزبانی از تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در صورت عدم برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر اشاره کرد: به اندازه کافی در بحث میزبانی رقابت های لیگ قهرمانان بعنوان یکی از نمایندگان فوتبال ایران اذیت شدیم. دو بازی ابتدایی خودرا خارج از خانه برگزار کردیم که مشکلاتی را برای ما به همراه داشت.
وی افزود: زیرمجموعه فیفا و AFC هستیم. بدین سبب هر تصمیمی دراین زمینه گرفته شود از آن تمکین می نماییم. اگر به این نتیجه رسیدند که باید بازی ها اجرا شود بطور قطع به میدان می رویم.
سرآسیابی درباره افزایش میزان مصدومیت بازیکنان به علت دوری از مسابقات اظهار داشت: حدود سه ماه وقفه افتاده است و بروز چنین لطمه دیدگی هایی اجتناب ناپذیر است. تنها کاری که توانستیم انجام دهیم ارائه برنامه تمرینی به بازیکنان در طول مدت تعطیلی بود. مصدومیت ها با شروع رقابت های لیگ برتر بیشتر خواهد شد و این مساله همه را نگران می کند. البته اهتمام می کنم طوری مدیریت کنم تا کمترین مشکل برای اعضای تیمم به وجود بیاید.
سرمربی شهر خودرو راجع به دریافت ۸۰ درصد از قراردادهای فصل جاری اعضای تیم فوتبال شهرخودرو تصریح کرد: فکر نمی کنم در بحث مالی مشکلی داشته باشیم. باتوجه به درصد پرداختی که در چند روز گذشته به حساب اعضای تیم واریز شد مشکلی نداریم. موضوعی که آقای حمیداوی درباره شرایط عنوان می کند به خاطر بخش خصوصی است. تیم های دولتی چنین فشاری را تحمل نمی کنند. باید به آنها حق بدهیم که این مساله را مورد توجه قرار می دهند.


منبع:

1399/04/01
00:34:19
5.0 / 5
2712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان