رضا حسن زاده:

استقلالی ها بجای فضای مجازی در زمین از فرهاد مجیدی حمایت كنند

استقلالی ها بجای فضای مجازی در زمین از فرهاد مجیدی حمایت كنند به گزارش فیفا1 پیشكسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: بازیكنان استقلال باید به جای صفحات مجازی در زمین بازی تلاش بیشتری انجام دهند و بدین سان از سرمربی خود حمایت كنند.رضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نمی گویم نتایج هفته های اخیر استقلال اتفاقی بوده چون واقعاً در این دو سه بازی آخر از آن تیم شاداب و سرحال استقلال که به هیچ تیمی رحم نمی کرد، خبری نبود. من نمی دانم مشکل چیست و کجاست، اما با شناختی که از بازیکنان و کادر فنی دارم می دانم این مشکل حل شدنی است و این تیم ظرفیت بازگشت به روزهای اوج را دارد.
کاپیتان پیشین آبی پوشان اظهار داشت: اخیراً می بینم بازیکنان استقلال با انتشار پیام هایی در صفحات مجازی شان از فرهاد مجیدی حمایت کرده و خودرا پشتیبان او دانسته و امید می دهند با تلاش بیشتر تیم را به اوج بازگردانند. این کار خوبی است اما به تنهایی کافی نیست. اینکه بازیکن فقط در صفحات مجازی تلاشش را زیاد کند به تنهایی کافی نیست. امیدوارم بازیکنان به همان میزانی که در صفحات مجازی از سرمربی شان حمایت کردند، به همان میزان هم بر تلاش خود در زمین اضافه کنند تا بدین سان از سرمربی شان حمایت کنند.
حسن زاده بیان داشت: پارس جنوبی تیمی بحران زده است، اما این دلیل نمی گردد که آبی پوشان کار ساده ای در جم پیش رو داشته باشند. آنها ساختار خوبی دارند و این بازی می تواند انگیزه های لازم را برای درخشش تک تک بازیکنان آنها داشته باشد.
وی اضافه کرد: بازی با استقلال برای بازیکنان هر تیمی می تواند ایجاد انگیزه کند و همین کافی است تا این دیدارها برای آبی پوشان دشوار شود. شاگردان مجیدی هم برای برون رفت از بحران باید این دیدار خارج از خانه را با پیروزی پشت سر بگذارند چون در غیر اینصورت حواشی برای آنها بیشتر از قبل خواهد شد.
پیشکسوت استقلال اشاره کرد: امتیازات این بازی برای هر دو تیم حیاتیست و هر کدام از این دو تیم بنا به دلیلهای خودشان به ۳ امتیاز بازی نیاز دارند. شاید این یکی از عواملی باشد که به حساس شدن و زیبا شدن بازی کمک نماید.منبع:

1399/04/18
14:25:07
5.0 / 5
2542
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان