مسعود اطیابی با مهر مطرح كرد؛

فیلم میلیاردی باید روی پرده اكران شود

فیلم میلیاردی باید روی پرده اكران شود مسعود اطیابی اعتقاد دارد بازگشت سرمایه فیلم های میلیاردی در اكران آنلاین ممكن نیست و برای این بستر اكران باید فیلم و سریال هایی متناسب تولید شود.مسعود اطیابی تهیه کننده و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه قرار بود فیلم سینمایی «تگزاس ۳» در خارج از کشور ساخته شود، اظهار داشت: «تگزاس ۳» قرار بود در برزیل ساخته شود که به علت شیوع بیماری کرونا امکان این کار وجود ندارد، بنابراین منتظر هستیم شرایط مناسب شود تا بتوانیم راهی برای ساخت این فیلم پیدا نماییم.
وی درباره دیگر آثار سینمایی اش هم توضیح داد: ۲ فیلم سینمایی «انفرادی» و «دینامیت» را آماده اکران دارم که متاسفانه شرایط فعلی شرایط مناسبی برای نمایش این فیلم ها نیست و برای اکران هم منتظر بهبود شرایط هستیم.
این کارگردان سینما تصریح کرد: البته برای «دینامیت» فعلاً منتظر هستیم تا پروانه نمایش صادر شود تا بعد ببینیم می توان این فیلم را اکران کرد یا خیر.
وی با اشاره به اینکه این روزها بعضی از فیلم ها اکران آنلاین می شوند، توضیح داد: «انفرادی» و «دینامیت» هیچکدام مناسب اکران اینترنتی نیستند و باید در سینماها روی پرده بروند. البته با عنایت به این که ایام محرم و صفر هم نزدیک هستند نمایش فیلم ها محدودتر خواهد شد و به احتمال بسیار این فیلم ها پس از آخر محرم و صفر روی پرده سینما بروند.
اطیابی اظهار داشت: معتقد هستم با عنایت به این که پتانسیل اکران آنلاین در کشور بوجود آمده است، باید فیلم هایی مناسب این نوع از اکران ساخته شود تا بتوان از این ظرفیت نهایت استفاده را کرد، مانند دوره ای که تلویزیون برنامه خوبی برای تولید تله فیلم ها اجرا کرده بود و مردم هم از آن استقبال می کردند.
وی توضیح داد: ساخت فیلم و سریال برای اکران های آنلاین می تواند مخاطبان بسیاری را برای این نوع از اکران ایجاد کند و در کنار آن سبب اشتغال زایی در سینمای ایران هم می شود.
این کارگردان سینما بیان نمود: معتقدم ساخت فیلم های کمدی مخصوص اکران آنلاین هم می تواند موفقیت های خوبی در برداشته باشد.
اطیابی در انتها اظهار داشت: نباید فراموش کرد که فیلم هایی که چند میلیارد هزینه تولیدشان می شود، در اکران آنلاین نمی توانند بازگشت سرمایه داشته باشند بنابراین این فیلم ها باید در سینماها نمایش داده شود.


منبع:

1399/04/20
13:49:10
5.0 / 5
2766
تگهای خبر: آنلاین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان