میرشاد ماجدی:

سلامتی بازیكنان و مربیان در اولویت قرار دارد

سلامتی بازیكنان و مربیان در اولویت قرار دارد رئیس كمیته جوانان فدراسیون اظهار داشت: در تلاش هستیم با هماهنگی كمیته پزشكی اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان را از سر بگیریم.به گزارش فیفا1 به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون تصریح کرد: طی هفته های اخیر برنامه ریزی مربوط به برگزاری اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان انجام شد. بعد از آن یک اردوی تیم نوجوانان برگزار گردید و سپس مقرر بود اردوی تیم جوانان صورت گیرد که پس از تست و مثبت شدن پاسخ تست چند بازیکن مجبور به تعطیلی اردو شدیم.
وی افزود: همیشه سلامت کادر فنی و بازیکنان ملی اولویت فدراسیون فوتبال بوده است. بنابراین جلسات گوناگونی با کمیته پزشکی فدراسیون برای برگزاری اردوها برگزار کردیم. هرچند که تا به امروز مجوز برگزاری اردوها به ما ابلاغ نشده است.
رییس کمیته جوانان درباره زمان احتمالی برگزاری مسابقات نوجوانان و جوانان جام ملت های آسیا اظهار داشت: هنوز هیچ برنامه ای از جانب کنفدراسیون فوتبال آسیا در اینباره ابلاغ نشده است. با این وجود در تلاش هستیم با هماهنگی کمیته پزشکی اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان را از سر بگیریم.

1399/08/08
15:06:39
5.0 / 5
1929
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان